یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » جنجال در خانواده پدری دیوید بکهام
جنجال در خانواده پدری دیوید بکهام

جنجال در خانواده پدری دیوید بکهام

دنيا هنر:

جنجال در خانواده پدری دیوید بکهام

پس از این که شوهرخواهر سابق دیوید بکهام به اتهام حمله وحشيانه به زندان افتاد حاشیه های زیادی برای خواهر وی به راه افتاد. پس از به زندان افتادن شوهر خواهر این فوتبالیست مشهور، خانواده وی سرخط روزنامه ها و خبرگزاری های معروف شدند.

نامزد سابق “جوان بکام” خواهر ۳۴ ساله دیوید بکام-شخصيت مطرح فوتبال دنيا- دچار دردسری پيش از اندازه گرديد که در این میان نام خواهر بکام نیز سر زبانها افتاد.

خواهر دیوید بکام , نامزد سابق “جوان بکام” خواهر ۳۴ ساله دیوید بکام-شخصيت مطرح فوتبال دنيا- دچار دردسری پيش از اندازه گرديد که در این میان نام خواهر بکام نیز سر زبانها افتاد.ماجرا از این قرار اند که”کایدو موداپ اوجه” نامزد سابق”جوان بکام” که از تاجران مطرح انگلیس اند پس از جدایی از “جوان بکام” از سوی یک بانو انگلیسی متهم به حمله وحشيانه می شود و به همین سبب سه هفته به زندان می افتد.

وکیل “اوجه” ولي پی گیر می شود و ثابت می گرداند که ادعای آن بانو تنها جهت اخاذی بوده و دادگاه نیز به بی گناهی “اوجه” رای می دهد.

حالا این جوان انگلیسی پولدار اعاده حیثیت کرده و کنار شکایت از پلیس لندن اعلام کرده که به حسن شهرتش ضربه وارد شده و به همین سبب آبرویش رفته اند.

درگیر شدن “اوجه” که دو سال کنار خواهر بکام نامزد مي باشد و سپس از وی جدا گرديد نام “جوان بکام” را نیز در رسانه های بریتانیا مطرح ساخته اند.

لینک مطلب

جنجال در خانواده پدری دیوید بکهام

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز