هرچه اکنون هستیم محصول افکاری است که سابقاً داشته ایم و حالا داریم.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » فیلم و سریال » جریان رسوایی جنسی بن افلک و هیلاری برتون
جریان رسوایی جنسی بن افلک و هیلاری برتون

جریان رسوایی جنسی بن افلک و هیلاری برتون

دنيا هنر:

جریان رسوایی جنسی بن افلک و هیلاری برتون

جریان رسوایی جنسی بن افلک و هیلاری برتون

جریان رسوایی جنسی بن افلک و هیلاری برتون

در این پست و قسمت به جریان رسوایی جنسی بن افلک و هیلاری برتون خواهیم پرداخت که شما میتوانید در ادامه این بخش و مطلب مشاهده نمایید و بخوانید و این عنوان را دنبال کنید

جریان رسوایی جنسی بن افلک و هیلاری برتون

جریان رسوایی جنسی بن افلک و هیلاری برتون

رسوایی جنسی بازیگران

بازیگر و مجری هالیوود هیلاری برتون در مورد  بن افلک دست به افشاگری زده اند. این مجری تلویزیونی ادعا نموده که از سوی بن افلک مورد اذیت و آزار جنسی قرار گرفته اند .

البته بن افلک در پاسخ به این ادعا در صحفه توییترش پستی منتشر نموده و از این مجری تلویزیونی به خاطر رفتار نامناسبش در سال ۲۰۰۳ عذرخواهی نموده هست  و عملا بر عنوان آزار جنسی صحه گذاشته اند. افلک یکی از شخصيت‌های سرشناسی اند که در روزهای اخیر به جنجال اتهامات جنسی وایسنتاین عکس العمل نشان داده و گفته مي باشد این خبر و اخبار حالش را بد می‌کرد.

همچنین بعد از اظهارنظر افلک در مورد رفتار واینستاین، یکی از  کابران در پستی توییتری نوشت : «او یک بار سر صحنه «TRL» به هیلاری برتون دست درازی کرده مي باشد. انگار همه فراموش کردند.»

منتها پس از این جدال مجازی، برتن  در صفحه توییترش عکس العمل نشان داد: «من فراموش نکردم» وکمی بعد در اقدام بی سابقه  مجری سابق ام تی اقدام به انتشار ویدیویی تحت عنوان «تی آر ال بدون سانسور فيلم جذاب» نمود.

در این ویدیو، برتن بدون این‌که از فرد مشخصی نام ببرد ماجرای آزار و اذیتی را که سر صحنه فیلمبرداری آن سري مجموعه تلویزیونی رخ داده، شرح می‌دهد. در ادامه این ویدیو، کلیپی از افلک نمایش داده می‌شود که از او در مورد سن و سالش می‌پرسد.

هیلاری برتن که از سال ۲۰۰۹ به این سو همراه جفری دین مورگان jahanehonar.ir سریال «مردگان متحرک» نامزد کرده، در ساعت وقوع این اتفاق ناگوار ۲۱ سال داشته و افلک ۳۱ ساله بوده اند.بن افلک هم بلافاصله در صحفه توییترش پستی منتشر نمود «من کار نادرستی در حق بانو خانم برتن مرتکب شدم و از این بابت صمیمانه عذر می‌نمایم»

بن افلک کارگردان فيلم جذاب فیلم برنده جشن جايزه بين المللي اسکار «آرگو» در عکس العمل به رسوایی‌های واینستاین نوشته مي باشد: «چنین رفتاری کاملا غیر قابل قبول اند و من مدام از خودم می‌پرسم از دست من چه کاری ساخته اند که مطمئن شوم نظیر این اتفاق برای دیگران تکرار نشود.»

…………..

جریان رسوایی جنسی بن افلک و هیلاری برتون,رسوایی جنسی بازیگران,رسوایی جنسی بازیگران خارجی,رسوایی جنسی بازیگران ایرانی,بن افلک,هیلاری برتون

اختصاصی سایت میدانم

برچسب ها:بن افلک جریان رسوایی جنسی بن افلک و هیلاری برتون رسوایی جنسی بازیگران رسوایی جنسی بازیگران ایرانی رسوایی جنسی بازیگران خارجی هیلاری برتون

بازتاب از سایت

لینک مطلب

جریان رسوایی جنسی بن افلک و هیلاری برتون

منبع :midanam.com
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز