اگر صخره در مسیر رود نبود ،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » جرج بوش پدر خوب رسوا گرديد
جرج بوش پدر خوب رسوا گرديد

جرج بوش پدر خوب رسوا گرديد

دنياي ما هنر:

جرج بوش پدر خوب رسوا گرديد

جرج بوش پدر خوب رسوا گرديد

هیتر لیند هنرور محبوب هالیوودی ادعا میکند در دیدار کنار جرج بوش پدر خوب مورد آزار جنسی قرار گرفته هست. افشاگری های این بازیگر بانو باعث معذرت خواهی این آقا گرديد. پیش از این جوردانا گرولنیک نیز از آزار جنسی جرج بوش پدر خوب پرده برداشته خواهد بود.

به نقل از نیویورک پست؛ پس از افشاگری «هیتر لیند»، بازیگر ۳۴ ساله هالیوود، در خصوص آزار جنسی «جرج ایچ دابلیو بوش»، رئیس جمهور سابق آمریکا، هنگام عکس روز مهم گرفتن کنار او، این بار یک بازیگر دیگر نیز از تجربه مشابه خود هنگام ملاقات کنار بوش پدر خوب پرده برداشت.

«جوردانا گرولنیک»، بازیگر بانو هالیوودی، روز مهم گذشته فاش نمود در اوت ۲۰۱۶ و زمانیکه همراه کنار گروهی دیگر از بازیگران به ملاقات جرج بوش پدر خوب رفته بودند، تجربه «هیتر لیند» برای او نیز تکرار گرديد و جرج بوش بدون اجازه بدن وی را لمس نمود.

«گرولنیک» در ادامه افزود: به دلیل اینکه بوش زمانی رئیس جمهور خواهد بود، هیچ به او نگفتم؛ ولي این عنوان من را هم ناراحت کرده خواهد بود. وقتی شنیدم برای زنان دیگری نیز این اتفاق افتاده، بیشتر ناراحت شدم زیرا اساسا این رفتار نباید رخ می داد. من نیز تجربه خود را بازگو کردم تا پس از این چنین موضوعی برای کسی تکرار نشود. قصد ندارم باقی زندگی جرج بوش را خراب کنم، ما باید جلوی این رفتارها را در هر سطحی که خواهد خواهد بود بگیریم.

درمورد شکایت اول، جرج بوش بیانیه ای منتشر و از «هیتر لیند» عذرخواهی نمود. در مورد شکایت دوم، بیانیه دیگری از سوی وی منتشر گرديد که در آن آمده هست: پرزیدنت بوش کنار ۹۳ سال سن، پنج سال گذشته را بر روی ویلچر سپری کرده و طبیعی هست که بازوهای وی در حالت نشسته پایین تر از کمر افرادیکه برای گرفتن عکس روز مهم نزدیکش می شوند، قرار بگیرد.

او اغلب برای ایجاد محیطی دوستانه، کنار بازدیدکنندگان خوش و بش می گرداند و برایشان جک می گوید. درمورد این دو بانو نیز هیچ مورد خاص و یا نیت منفی وجود نداشت. برخی متوجه عنوان می شوند و پرزیدنت بوش را بی گناه می دانند و برخی دیگر نمی توانند علت رفتار او را درک کنند. در هرحال، پرزیدنت بوش از هر کسی که موجب آزارش شده، معذرت خواهی می گرداند.

خبرگزاری میزان

لینک مطلب

جرج بوش پدر خوب رسوا گرديد

منبع :hidoctor.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز