ارزش انسان به افکار و باورهای اوست
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » جایزه جدید برای نوید محمدزاده
جایزه جدید برای نوید محمدزاده

جایزه جدید برای نوید محمدزاده

دنيا هنر:

جایزه جدید برای نوید محمدزاده

نوید محمد زاده به تازگی نامزد دریافت جایزه آسیاپاسیفیک شده هست نام این هنرور سینما در لیست بهترین فیلم بلند و بازیگر آقا وجود داشته باشد. مراسم اهدای این جایزه در آذرماه امسال برگزار خواهد گرديد.

نامزدهای نهایی جوایز سینمایی آسیاپاسیفیک همراه حضور دو نماینده از سینمای ایران در بخش بهترین فیلم بلند و بازیگر آقا اعلام گرديد و پیش از این هم فیلم «اسکی‌باز» فریدون نجفی در بخش بهترین فیلم بلند جوانان این رویداد به عنوان نامزد معرفی شده خواهد بود.

نامزدهای نهایی یازدهمین دوره جوایز سینمایی آسیاپاسیفیک در حالی اعلام گرديد که در بخش بهترین فیلم «لِرد» ساخته محمد رسول‌اُف و در شاخه بهترین بازیگر آقا این رویداد سینمایی، نوید محمدزاده برای بازی در فیلم «بدون تاریخ بدون امضاء» نامزد کسب جایزه شده‌اند.

نوید محمدزاده سال ۹۳ هم برای فیلم «عصبانی نیستم» نامزد بهترین بازیگر آقا جوایز سینمایی آسیاپاسفیک گرديد.

در شاخه بهترین فیلم علاوه بر «لِرد» از ایران، فیلم‌های «فرشته‌ها سفید می‌پوشند» به کارگردانی «ویوین کو» از چین، «یک موجود آرام» ساخته «سرگی لازنیتسا» (فرانسه، آلمان، لیتوانی و هلند)، «کشور شیرین» به کارگردانی «وارویک تورنتون» (استرالیا) و «فاکسترات» از «ساموئل مائوز» برای کسب جایزه اصلی رقابت می‌کنند.

نوید محمدزاده نیز که چندی پیش برای بازی در فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر آقا بخش افق‌های جايزه ونیز گرديد، در جوایز آسیاپاسیفیک همراه «پابلو بالستروس» برای بازی در فیلم «زیبا بمیر» (فیلیپین)، «کوجی یاکوشو» برای فیلم «سومین قتل» (ژاپن)، «راجکومار رائو» برای بازی در فیلم «نیوتن» (هند) و «محمد بکری» و «صالح بکری» هر دو برای فیلم «واجب» (فلسطین) رقابت خواهد داشت.

پیش از این نیز فیلم «اسکی‌باز» به کارگردانی فریدون نجفی در بخش بهترین فیلم بلند جوانان این رویداد سینمایی نامزد کسب جایزه شده خواهد بود.

مراسم اعطای جوایز یازدهمین دوره این جوایز سینمایی نیز وقت ۲۳ نوامبر (پنجشنبه، دوم آذر) در بریزبن استرالیا برگزار می‌شود.

ایسنا

لینک مطلب

جایزه جدید برای نوید محمدزاده

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز