افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » موسیقی » توضیح رضا صادقی در خصوص شکایت اردلان سرفراز
توضیح رضا صادقی در خصوص شکایت اردلان سرفراز

توضیح رضا صادقی در خصوص شکایت اردلان سرفراز

دنيا هنر:

توضیح رضا صادقی در خصوص شکایت اردلان سرفراز

به گزارش هنرآنلاین به نقل ازایسنا، خبری در برخی سایت‌ها ازجمله نوا منتشر گرديد مبنی بر اینکه “علی لهراسبی، سینا سرلک و رضا صادقی (خواننده معروف) به اتهام مشارکت در سرقت ادبی از سوی شعبه ۱۰۶۰ دادگاه کیفری دو مجتمع قضایی کارکنان دولت طهران گناهکار شناخته شدند که رای صادره برای این سه خواننده معروف مطرح و مردمی تحمل دو سال حبس تعزیری هست”.

در ادامه این خبر و اخبار آمده علی لهراسبی و رضا صادقی ترانه “سوغاتی” از اردلان سرفراز را خوانده و منتشر کرده بودند؛ قطعه “برخیز” کنار صدای سینا سرلک که به عنوان یکی از قطعات سریال پربیننده شهرزاد منتشر شده مي باشد نیز در گذشته کنار صدای ابراهیم حامدی و کنار نام محتاج منتشر شده مي باشد که سروده اردلان سرفراز هست. اردلان سرفراز کنار وکالت صالح دادگر پیگیری های لازم را انجام داده هست. این پرونده در دادگاه فرهنگ و رسانه بررسی و منجر به صدور کیفرخواست شده. سپس به شعبه ۱۰۶۰ دادگاه کارکنان دولت ارجاع و نهایتا رای صادر شده خبر و اخبار از محکومیت این سه خواننده معروف داشته هست.

رضا صادقی – خواننده معروف موسیقی پاپ- در گفته شد وگو کنار ایسنا و در برخورد به این خبر و اخبار اظهار نمود:  دو سال پیش در کانال تلگرامم صوتی منتشر گرديد که این قطعه در حد یک گیتار زدن و خواندن چهار بیت از اشعار “سوغاتی” آقای سرفراز مي باشد. در این صوت تلگرامی حتی صدای محیط و در و دیوار نیز شنیده می‌شود.

او ادامه داد: ولي انگار ایشان وامصیبتا سر داده که سرقت ادبی انجام شده هست. آن‌طور که من شنیده‌ام، البته مطمئن نیستم دوست عزیزم آقای لهراسبی این کار را تنظیم و ارایه کرده هست. تا جایی که من پرس و جو و اطلاع پیدا کرده‌ام خود آقای سرفراز در این کار زیاد مداخله نداشته‌ هست، بلکه برادرش کنار وکالتی که از او داشته باشد اقدام به شکایت کرده هست.

صادقی اضافه نمود: یک هفته پیش وکیل من کنار من تماس گرديد و گفته شد چنین حکمی را داده‌اند؛ آن هم نه به دلیل این شکایت، بلکه گویا دادگاه اظهار کرده بوده چند بار برای ما احضاریه فرستاده ولي من، آقای لهراسبی و آقای سرلک در دادگاه حاضر نشده بودیم. گویا به دلیل اینکه به دادگاه بی‌احترامی شده هست این حکم را صادر کرده‌اند. 

این خواننده معروف بیان نمود: گویا این احضاریه یک‌بار به نگهبانی دفتر کارم رفته و یک‌بار دیگر به جای دیگری؛ هیچ احضاریه‌ای به دست من نرسیده مي باشد. البته وکیلم به من گفته مي باشد چنین موضوعی هست و قرار مي باشد من پیش از ماه عزا برای پیگیری کار بروم، ولي برای مراسم ماه عزا و طبق عادت دیرینه‌ام به بندرعباس آمدم تا در مراسم مذهبی شرکت کنم.

او تاکید نمود: کنار نقطه نظرها و افکار آقای سرفراز هیچ سنخیتی ندارم ولي در جایگاه پیرمرد جا افتاده ادبیات مملکت برای او احترام قائل هستم. الان هم بندرعباس هستم و آخر مهر به طهران می‌آیم.

صادقی در خصوص پخش‌های موسیقایی پیش رویش نیز گفته شد: من سال‌ها مي باشد آرزو داشتم موسیقی پاپ نمایشی اجرا کنم. خدا را شکر همایون شجریان کنار موسیقی اصیل این کار را انجام داد. پاپ کلام محاوره هست و مردم بیشتر می‌توانند کنار آن ارتباط برقرار کنند این کار آرزوی من مي باشد که مردم به سالن بیایند و بیشتر از یک کنسرت ببینند. این چیزی هست که برای اتفاقات آینده موسیقایی‌ام در نظر دارم.

او ادامه داد: همچنین در حال آماده کردن ارکستر برای تور بعدی آلبوم “یعنی درد” و ساختن چند ویدیو هستم.

لینک مطلب

توضیح رضا صادقی در خصوص شکایت اردلان سرفراز

منبع :www.honaronline.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز