یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » تهدید پرنس جرج ۴ ساله توسط داعش
تهدید پرنس جرج ۴ ساله توسط داعش

تهدید پرنس جرج ۴ ساله توسط داعش

دنياي ما هنر:

تهدید پرنس جرج ۴ ساله توسط داعش

تهدید پرنس جرج 4 ساله توسط داعش

وقتی داعش  پرنس جورج چهار ساله را در پیامی تهدید به فوت نمود خانواده وی اقدامان امنیتی را برای محافظت از وی در ميان مدرسه در پیش گرفتند.

به نقل از دیلی استار؛ تروریست‌های داعش این بار همراه ارسال مطلبی در نرم‌افزار پیام‌رسان برنامه تلگرام، «پرنس جرج»، نتیجه ملکه انگلیس و وارث پادشاهی این کشور، را به فوت تهدید کردند.

 

در مطلب نسبت داده شده به داعش، عکسی از پرنس جرج ۴ ساله در کنار مدرسه‌ای که به آن می‌رود منتشر و آمده هست: حتی خانواده سلطنتی نیز تنها رها نمی‌شوند. مدرسه خیلی زود آغاز گرديد.

سپس عباراتی به زبان عربی در زیر تصویر آمده که به این معنی هستند: هنگامی که جنگ همراه صدای دلنواز گلوله از راه برسد، ما بر روی کفر فرود می‌آییم و خواهان انتقام‌جویی هستیم.

این تهدید نگرانی بسیاری را درمورد حفظ امنیت پرنس جرج در مدرسه «توماس بَترسی»، واقع در جنوب لندن، بوجود آورده هست. جاسوسان انگلیسی به طور مستمر و در تمام ساعات روز مهم پست‌های تلگرامی را تحت نظر دارند تا احتمال هرگونه حمله و تجاوزگري تروریستی داعش در انگلیس را خنثی کنند.ساکنان محلی در محدوده مدرسه پرنس جرج و افرادی که نزدیک به آن مشغول کار هستند از حضور گسترده تیم‌های امنیتی در کنار مدرسه اخبار داده اند.

پرنس جرج به یک مدرسه خصوصی همراه هزینه سالانه ۱۷ هزار و ۶۰۰ پوند می‌رود؛ منتها این مدرسه فاقد هرگونه تمهیدات امنیتی هست. به همین دلیل والدین پرنس جرج پس از دریافت مطلب تهدیدآمیز، از نیرو‌های امنیتی کاخ سلطنتی برای حفاظت از فرزندشان استفاده کردند.

پیش از این، تروریست‌های داعش همراه انتشار تصاویر متعددی سعی در تهدید بازی‌های جام جهانی فوتبال در روسیه داشتند. در این تهدیدات، عکس روز مهم‌هایی از بازیکنان مطرحی مانند «لیونل مسی»، «نیمار» و حتی مربی تیم ملی فوتبال فرانسه منتشر شده خواهد بود که به دست داعش در حال اعدام بودند.

لینک مطلب

تهدید پرنس جرج ۴ ساله توسط داعش

منبع :hidoctor.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز