سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » تغییر رنگ کاخ سفید
تغییر رنگ کاخ سفید

تغییر رنگ کاخ سفید

دنياي ما هنر:

تغییر رنگ کاخ سفید

به مناسبت ماه آگاهی از سرطان سینه ملانیا ترامپ دستور داد کاخ سفید را به رنگ صورتی دربیاورند. همراه نورپردازی بسیار قابل توجه و متفاوت کاه سفید به رنگ صورتی در آمد . بهتر هست بدانید روبان صورتی نمان سرطان سینه در بانوان هست.

نورپردازی‌ کاخ سفید به رنگ صورتی , بعدازظهر روز مهم گذشته نورپردازی‌ کاخ سفید به دستور همسررئیس‌جمهور آمریکا به رنگ صورتی در آمد.

کاخ سفید بعد از ظهر روز مهم گذشته (یکشنبه) به مناسبت «ماه آگاهی از سرطان سینه» به رنگ صورتیدر آمد.

ملانیا ترامپ، همسر و زوجه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، پیشتر همراه اعلام این خبر و اخبار گفته شد: «در ماه اکتبر، ماآگاهی مردم را در خصوص راه های مقابله همراه سرطان سینه افزایش می دهیم. من همه زنان را تشویقمی کنم که همراه پزشک خود در خصوص راه های پیشگیری از این سرطان و شیوه هایی که می توان خطر ابتلا به آن را کاهش داد گفتگو کنند. به همین مناسبت کاخ سفید بعد از ظهر یکشنبه به رنگ صورتی در می آید.»

پیشتر جورج دبلیو بوش، رئیس جمهور اسبق آمریکا نخستین بار در سال ۲۰۰۸ به مناسبت این ماه، نورپردازی های کاخ سفید را به رنگ صورتی درآورد. پس از آن باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین این کشور هم این سنت را ادامه داد.

کشورهای دیگر دنياي ما هم به مناسبت آغاز نخستین روز مهم از ماه «آگاهی از سرطان سینه»، نمادهای مهم خود را به رنگ صورتی در آوردند. از جمله آنها می توان به برج ایفل فرانسه و کلیسای جامع میلان در ایتالیا اشاره نمود.

شایان ذکر هست روبان صورتی نماد بین‌المللی آگاهی‌بخشی در مورد سرطان سینه هست.

گزارش‌ها حاکی از آن هست که از هر ۸ بانو خانم، یک نفر در طول عمر خود به سرطان سینه مبتلا می شود. تشخیص زودهنگام و درمان به موقع آن می تواند بسیار مؤثر خواهد خواهد بود.

  

باشگاه خبرنگاران جوان

لینک مطلب

تغییر رنگ کاخ سفید

منبع :hidoctor.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز