امام حسين(ع):اگر دين نداريد لااقل آزاده باشيد.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » تاسیس باشگاه مخصوص بانوان در کشور عربی
تاسیس باشگاه مخصوص بانوان در کشور عربی

تاسیس باشگاه مخصوص بانوان در کشور عربی

دنياي ما هنر:

تاسیس باشگاه مخصوص بانوان در کشور عربی

تاسیس باشگاه مخصوص بانوان در کشور عربی

به تازگی باشگاه‌های ورزشی ویژه زنان در عربستان افتتاح شده اند که این اتفاق همه زنان عربستانی را خوشحال کرده اند رانندگی زنان در این کشور هم این روزها آزاد شده اند و این خبر و اخبار از تغییر و تحول اساسی در نظام عربستان میدهد. این باشگاه در زمینه پرورش اندام زنان فعالیت میکند.

, به تازگی یک باشگاه‌ تناسب اندام ویژه بانوان در شهر جده عربستان آغاز به کار کرده اند.

این باشگاه پس از اعلام مقامات ورزش عربستان مبنی بر راه اندازی باشگاه‌های ورزشی ویژه زنان افتتاحشده اند.

مقامات عربستان همراه افتتاح باشگاه‌های بدنسازی و سالن‌های ورزشی به دنبال تشویق زنان به ورزش‌های مورد علاقه‌شان هستند.

هفته گذشته خبر و اخبار رفع ممنوعیت رانندگی زنان در عربستان به سرعت یکی از مهمترین عناوین خبری دنياي ما را به خود اختصاص داد.

کمی بعد مجلس عربستان به زنان اجازه فتوا داد و ساعت گذشته هم یکی از شبکه‌های تلویزیون دولتی عربستان پس از سی سال آوازی از ام کلثوم، بهترين خواننده بسیار سرشناس بانو خانم مصری پخش نمود.

عربستان این روزها در حال تغییرات بسیاری هست که زنان را به انجام کارهای روزمره مجاز میداند در حالی‌که سال هاي سال مي باشد که زنان کوچک ترین دستمزد شهروندی را نیز دارا نبودند. پس از آنکه سال قبل مقامات ورزش عربستان اعلام کردند باشگاه‌هاي ویژه بانوان در این کشور تاسیس میکنند جدیداً یک باشگاه مشت زنی در جدهِ نخست به کار کرده هست.

معاون رئیس هیات کل ورزش در امور زنان عربستان سال قبل اعلام نمود قصد صدور مجوزهایی برای افتتاح باشگاه‌هاي ویژه بانوان در این کشور داشته باشد. مقامات سعودی گفته اند همراه افتتاح باشگاه‌ هاي بدن‌سازی و سالن‌هاي ورزشی به دنبال تشویق انها به ورزش‌هاي مورد علاقه‌شان میباشند.

جدیدا و هم ساعت همراه صدور فرامین سنت شکنانه در عربستان در راستای دستمزد زنان یک باشگاه مشت زنی در جدهِ برای تمرین دختران و زنان سعودی تاسیس شده هست.

لینک مطلب

تاسیس باشگاه مخصوص بانوان در کشور عربی

منبع :hidoctor.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز