کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
خانه » عکاسی » تاب «عکاسی دیجیتال و ACR» منتشر نمودند
تاب «عکاسی دیجیتال و ACR» منتشر نمودند

تاب «عکاسی دیجیتال و ACR» منتشر نمودند

دنياي ما هنر:

تاب «عکاسی دیجیتال و ACR» منتشر نمودند

 

 کتاب خواندني «عکاسی دیجیتال و ACR» نوشته ساسان پناهی توسط انتشارات پرگار روانه‌ی بازار چاپ نمودند.

 علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب خواندني را که کنار تیراژ ۱۵۰۰ نسخه در ۱۴۴ صفحه رنگی بر روی کاغذ رنگی به چاپ رسیده اند، هم‌اکنون از «فروشگاه آنلاین کتاب خواندني عکاسی» خریداری کرده و در سراسر کشور تحویل بگیرند.

   دنیای ویرایش تصاویر دیجیتال، وامدار دنياي ما بی‌بدیل و ژرف روتوش تصاویر آنالوگ اند. ساختارها در اساس همان ‌های ثبت تصاویر در وادی آنالوگ بوده و هست. بسیاری از واژگان دنیای امروز در نرم‌افزارهای دیجیتال همان عبارت‌های تاریک‌خانه‌های دنياي ما قبل اند.

   هدف از این کتاب خواندني دمیدن روح در کالبد تصاویری اند که باید کنار مدد از آموزش‌های ارائه شده در این مکتوب جانی دوباره یابند. در این بین اثر بعنوان ابزاری قدرتمند و پیشرفته، مبدل تصاویر نگاتیو به پوزیتیو اند. کاربر قادر اند تا در صورت ثبت صحیح نور کنار دوربین، کنار پیشرفته‌ترین ‌ها‌ به تصویری زیبا، از لحاظ دیداری و کیفی دست یابد.

   مخاطب این کتاب خواندني از نوآموزان دنياي ما عکس ساعت تا کاربران پیشرفته اند. این کتاب خواندني دریچه‌ کوچکی اند رو به دنیای بیکران ویرایش پیشرفته تصاویر دیجیتال.

   ساسان پناهی در مقدمه این کتاب خواندني می‌نویسد : «هدف این کتاب خواندني ارائه اطلاعاتی کاربردی اند تا کاربر بتواند بدون اتلاف وقت به آنچه که می‌خواهد برسد. تکنیک‌های گفته شده در این کتاب خواندني، طی سال‌ها کار در مطبوعات، سفارش‌های چاپی، نظارت بر چاپ و همچینین در حین تدریس مورد ارزیابی و آزمایش قرار گرفته‌اند.

   بخش زیادی از مطالب گفته شده در این کتاب خواندني مربوز به تجربه‌های شخصی من در حین کار اند. بخش دیگر آموزش‌ها نیز، نتیجه ترجمه و انجام فراگرفته‌هایم هنگام کار بوده‌اند. در این بین از دوستانم، مطالعاتم، جستجوهای بی‌پایان‌ام در اینترنت کنار کتاب خواندني‌های در دسترس‌ام بهره‌ها بردم.»

منبع: سایت عکاسی

لینک مطلب

تاب «عکاسی دیجیتال و ACR» منتشر نمودند

منبع :www.news.naqderooz.com
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز