دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
خانه » فیلم و سریال » بیوگرافی محمد قذافی ، رهبر انقلاب مردمی لیبی
بیوگرافی محمد قذافی ، رهبر انقلاب مردمی لیبی

بیوگرافی محمد قذافی ، رهبر انقلاب مردمی لیبی

جهان بزرگ و ديگر دنياي ما هنر:

بیوگرافی محمد قذافی ، رهبر انقلاب مردمی لیبی

محمد قذافی به واسطه رهبران انقلاب مردمی در ميان کشور لیبی خواهد بود. گفته می‌شود این شخصیت به واسطه قدیمی‌ترین حاکمان و ديگر رهبران جهان بزرگ و ديگر دنياي ما به شمار می‌رود. برای خواندن بیوگرافی محمد قذافی تا نهايت انتها همراه “ستاره” همراه شوید.

محمد قذافی - بیوگرافی محمد قذافی - بیوگرافی سیاستمداران

بیوگرافی محمد قذافی

معمر محمد عبدالسلام ابو منیار القذافی” به واسطه قبیله “القذاذفه” در ميان سال ۱۹۴۲ در ميان روستایی به نام “جهنم” به واسطه پدر دوست داشتن يکديگر و ديگر مادری بیانگرد و ديگر چوپان به دنیا آمد اگرچه اسنادی در خصوص موضوع مهم و ديگر سوژه یهودی بودن دوست داشتن يکديگر مادر وی وجود داشته باشد و ديگر همراه توجه به اینکه در ميان آیین آن‌ها یهودیت به واسطه طریق دوست داشتن يکديگر مادر انتقال مییابد، میتوان معمر را یهودی دانست. در خصوص موضوع مهم و ديگر سوژه پدر دوست داشتن يکديگر واقعی وی اطلاعی در ميان دست نیست و ديگر گفته میشود “محمد عبدالسلام” تنها سرپرستی معمر را به عهده گرفته و ديگر معمر در ميان اصل، فرزند یکی به واسطه چوپانان روستای خود بوده که به دوست داشتن يکديگر مادر یهودی او علاقه داشته اند.

کودکی قذافی - عکس خاص جذاب محمد قذافی - بیوگرافی قذافی

تصویر محمد قذافی در ميان جوانی

وی تحصیلات ابتدایی خود را در ميان همان روستا به پایان رساند و ديگر سپس به شهر “سبها” در ميان جنوب لیبی رفت.

به قدرت رسیدن محمد قذافی

اولین جرقه‌ها برای براندازی نظام سلطنتی لیبی در ميان موقع جوانی در ميان ذهن قذافی شکل کرفت. او مطالعات و ديگر تحصیلات بیشتر را در ميان اروپا ادامه داد. بیشترین بخش شایعات در خصوص موضوع مهم و ديگر سوژه قذافی مربوط به این دوره‌ اند او به مدرسه نظامی سلطنتی سندهرست نرفت بلکه آموزش‌های نظامی را در ميان دانشکده افسری هلنیک در ميان شهر آتن یونان و ديگر برخی به واسطه مناطق بریتانیا گذراند.

به قدرت رسیدن قذافی، به یکم سپتامبر ۱۹۶۹ میلادی بازمی‌گردد که طی آن ستوان معمر قذافی جنبش “افسران آزاد” در ميان ارتش لیبی را پایه‌گذاری گرداند تا نهايت همراه انجام کودتایی سفید علیه “محمد ادریس السنوسی” پادشاه لیبی که برای درمان در ميان ترکیه به سر می‌برد، قدرت را در ميان این کشور به دست گیرد.

قدرت قذافی - بیوگرافی محمد قذافی - عکس خاص جذاب محمد قذافی

ستوان معمر قذافی در ميان سال ۱۹۶۹ و ديگر ابتدای رسیدن به قدرت

ازدواج قذافی

قذافی در ميان جوانی همراه “فتحیه خالد” ازدواج گرداند و ديگر فرزند پسر کلان او “محمد قذافی” حاصل ازدواج او همراه فتحیه خواهد بود، ولي خیلی زود و ديگر هنگامی که به قدرت رسید، به واسطه او جدا نمود تا نهايت در ميان سال ۱۹۷۱ میلادی آن‌گونه که بر روی حلقه ازدواجش نیز حک شده خواهد بود همراه “صفیه فرکاش” به واسطه اهالی “البیضاء” ازدواج گرداند که در ميان آن موقع پرستار یکی به واسطه بیمارستان‌های آن شهر خواهد بود. حاصل ازدواج معمر قذافی همراه صفیه فرکاش ۶ فرزند (پنج فرزند پسر و ديگر یک دختر همسر و ديگر زن زيبا زيبا) خواهد بود که هر کدام به واسطه آن‌ها به همراه فرزند فرزند پسر حاصل به واسطه ازدواج اولش بخشی به واسطه امور کشور را در ميان دست داشتند.

دیدگاه‌های سیاسی قذافی

قذافی بنابر آنچه در ميان “کتاب سبز” خود مدعی شده اند که در ميان حکومت به حاکمیت دمکراتیک و ديگر مستقیم مردم معتقد خواهد بود. هم چنین وی در ميان این کتاب نظریه‌ای را مطرح می‌گرداند که نه مارکسیستی و ديگر نه سرمایه‌داری اند و ديگر آن را نظریه جهان بزرگ و ديگر دنياي ما سوم برای زمامداری و ديگر حکومت می ‌داند. وی در ميان مورد نظریه ‌اش می گوید: این چکیده تجربه‌های بشری اند و ديگر معتقد اند که کمیته‌های انقلاب باید قدرت را در ميان کشور بدست داشته باشند.

دیدگاه‌های محمد قذافی در خصوص موضوع مهم و ديگر سوژه خاورمیانه و ديگر نزاع اعراب‌ همراه رژیم اسرائیل نیز خواندنی اند. وی در ميان کتابش به نام “کتاب سفید” ایده تشکیل کشور “اسراطین” را ترویج می‌گرداند، یعنی تاسیس کشور فلسطینی واحد و ديگر یکپارچه که هم اعراب و ديگر هم یهود در ميان آن درکنار یکدیگر زندگی کنند.

“جین كرتز ” سفیر آمریكا در ميان لیبی در ميان سال ۲۰۰۹ قذافی را اینگونه توصیف میكند:
«شخصیتی عجیب همراه ادا اصول و ديگر اطواری غریب كه به نوعی در ميان فرد ایجاد ترس و ديگر وحشت میكند، او عاشق سواركاری اند و ديگر دوستان و ديگر دشمنان را به یك اندازه به واسطه خود رنجیده خاطر میكند. او به واسطه لحاظ شخصیتی مبتلا به ترس ناخودآگاه و ديگر غیر ارادی اند و ديگر به واسطه بلندیها به شدت میترسد و ديگر ترجیح میدهد كه هیچ‌گاه بر بالای آب‌ها پرواز نكند.»

قذافی به واسطه ثروتمندترین اعراب خواهد بود

در ميان گزارش ارائه شده به واسطه ثروتمندترین مردان جهان بزرگ و ديگر دنياي ما قذافی همراه ۱۳۱ میلیارد دلار در ميان راس ثروتمندترین مردان جهان بزرگ و ديگر دنياي ما عرب قرار داشت که معادل ۶ برابر بودجه لیبی در ميان سال ۲۰۱۱ خواهد بود که به ۲۲ میلیارد دلار بالغ می‌نمود.

رفتارهای عجیب قذافی

پوشش عجیب و ديگر غریب و ديگر حتی آرایش قذافی بر هیچ کس پوشیده نبود، “عبدالرحمن شلقم” به واسطه مقامات سابق لیبی و ديگر دوست دوران کودکی قذافی برملا گرداند که قذافی در ميان اکثر دیدارهایش همراه مقامات خارجی کفش پاشنه ‌بلند به پا می‌گرداند تا نهايت نسبت به آنها بلند قدتر به نظر برسد و ديگر می‌افزاید: راز لباس‌های بسیار بلند قذافی که روی زمین کشیده می‌نمود، نیز در ميان این نهفته خواهد بود که وی نمی‌خواست کفش‌های پاشنه ‌بلندش در ميان معرض دید رسانه‌ها و ديگر مقامات خارجی قرار گیرد. همچنین “باب وودوورد”، مؤرخ رسمی سازمان سیا به واسطه علاقه قذافی به لباس‌های زنانه و ديگر پوشیدن آنها در ميان خفا توسط وی و ديگر حتی آرایش قذافی در ميان ملاء عام سخن می‌گفته است که به گواه روان‌شناسان به واسطه بیمار بودن روحی و ديگر روانی او حکایت داشت.

رفتار قذافی - بیوگرافی قذافی - عکس خاص جذاب محمد قذافی

پوشش عجیب و ديگر غریب و ديگر آرایش‌های زنانه قذافی

محافظان بانو قذافی

برخلاف آنچه که محمد قذافی در ميان کتاب سبز خود گفته خواهد بود که زنان باید فقط در ميان خانه باشند، ولي وجود محافظان بانو که همیشه و ديگر در ميان همه حال در ميان کنار او بودند، برای همه هم شگفت انگيز و ديگر غريب و ديگر هم سوال‌برانگیز خواهد بود.

زنانی که توسط قذافی انتخاب می‌شدند، باید باکره بوده و ديگر قامتی بلند داشتند و ديگر قذافی همه آنها را به نام دخترش “عایشه” می‌نامید، در ميان حالیکه اخباری مبنی بر داشتن روابط نامشروع همراه آنها نیز به گوش می‌رسید. این محافظان که تعداد آنها ۴۰۰ محافظ تخمین زده می‌شود، اجازه ازدواج نداشتند.

بیوگرافی قذافی - محافظان محمد قذافی - عکس خاص جذاب محافظان قذافی

تصویر برخی به واسطه محافظان بانو قذافی

درگذشت محمد قذافی

در ميان فوریه ۲۰۱۱ میلادی گروهی به واسطه معترضان سیاسی که به واسطه مخالفان و ديگر معترضان جدید تونس و ديگر مصر و ديگر دیگر بخش‌های جهان بزرگ و ديگر دنياي ما عرب الهام گرفته بودند بر ضد دولت قذافی در ميان لیبی به‌پا خواستند و ديگر این موضوع مهم و ديگر سوژه به‌سرعت به یک شورش عمومی مبدل نمود و ديگر مخالفان در ميان شهر بنغازی شورای انتقالی را تأسیس کردند. این امر لیبی را به ورطه جنگ شهری مابین نیروهای دولت و ديگر نیروهای مخالف همراه همکاری ناتو کشاند. سازمان ملل همراه تصویب قطعنامهٔ شماره ۱۹۷۳ همراه هدف حمایت به واسطه غیرنظامیان، خواستار ایجاد منطقه پرواز ممنوع بر فراز لیبی نمود. دارایی‌های قذافی و ديگر خانواده‌اش بسته شده و ديگر دادگاه جنایات جنگی حکم بازداشت او و ديگر پسرش سیف‌الاسلام به همراه برادرخوانده‌اش عبدالله السنوسی را صادر نمود و ديگر به واسطه طریق اینترپل آنان را تحت تعقیب قرار داد. در ميان ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۱ شورای انتقالی کرسی لیبی در ميان سازمان ملل را تصاحب گرداند. قذافی عهد گرداند که در ميان برابر شورشیان و ديگر نیروهای خارجی مقاومت گرداند تا نهايت به گفته خودش در ميان راه وطن شهید شود.

سرانجام در ميان روز مهم و ديگر شگفت انگيز ۲۸ مهر ۱۳۹۰، قذافی درحالی که به واسطه ناحیه دو پا زخمی شده خواهد بود تسلیم نیروهای انقلابی نمود و ديگر پس به واسطه چند ساعت درگذشت. شورای انتقالی می‌گوید او پس به واسطه دستگیری در ميان تبادل آتش کشته شده‌ اند در ميان حالی که برخی این نظریه را مطرح می‌کنند که او توسط انقلابیون اعدام شده‌اند.

گردآوری: مجله اینترنتی ستاره

لینک مطلب

بیوگرافی محمد قذافی ، رهبر انقلاب مردمی لیبی

منبع :setare.com
جهان بزرگ و ديگر دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز