گفتگو با خردمندان و دانشوران ، پاداشی کمیاب است.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
خانه » فیلم و سریال » بیوگرافی مارال فرجاد، بازیگر سینما و همچنين تلویزیون
بیوگرافی مارال فرجاد، بازیگر سینما و همچنين تلویزیون

بیوگرافی مارال فرجاد، بازیگر سینما و همچنين تلویزیون

دنيا هنر:

بیوگرافی مارال فرجاد، بازیگر سینما و همچنين تلویزیون

مارال فرجاد متولد آبان يک ماه سال ۱۳۶۱ در ميان شهر تهران بزرگ می‌خواهد مي باشد.وی زن زيبا کوچک جلیل فرجاد پیشکسوت عرصه هنر و همچنين خواهر مونا فرجاد اند. بیوگرافی مارال فرجاد را بخوانید

بیوگرافی یا شرح حال زندگی هنرمندان و همچنين بازیگران همواره مورد توجه عموم بوده اند. اینکه بازیگر مورد نظر ما در ميان چه خانواده‌ای زندگی کرده و همچنين چه میزان تحصیلات داشته برای شخص ما عجيب و همچنين ديدني و همچنين غريب توجه خواهد مي باشد. مارال فرجاد از طريق بازیگران سینما و همچنين تلویزیون اند که در ميان یک خانواده هنری رشد کرده اند. برای آگاهی بیشتر در کنار بیوگرافی مارال فرجاد در کنار “ستاره” همراه شوید.

عکس روز ديدني مارال فرجاد - بیوگرافی مارال فرجاد - مونا فرجاد

بیوگرافی مارال فرجاد

مارال فرجاد بازیگر سینما و همچنين تلویزیون متولد آبان يک ماه سال ۱۳۶۱ در ميان شهر تهران بزرگ می‌خواهد مي باشد و همچنين ۳۵ سال سن داشته. وی دارای لیسانس عکاسی بوده و همچنين زن زيبا کوچک عظيم و همچنين عجيب و همچنين ديدني جلیل فرجاد بازیگر پیشکسوت عرصه هنر می‌خواهد مي باشد. مارال فرجاد یک خواهر کوچک‌تر به نام مونا فرجاد داشته که در ميان کار بازیگری همکار و همچنين رقیب صمیمی یکدیگر هستند. در ميان کنار بیوگرافی مارال فرجاد برای خواندن بیوگرافی خواهرش مونا فرجاد به لینک زیر بروید.

آغاز فعالیت هنری

مارال فرجاد بازی را در ميان ۳ سالگی در کنار تله تئاتر “من هستم، منتها یک سیاه” به کارگردانی اسماعیل شنگله در ميان تلویزیون آغاز می‌گرداند. چندی بعد در ميان سال ۷۰ پا به عرصه نمایش می‌گذارد و همچنين همراه پدرش در ميان تئاتری به کارگردانی مجید جعفری به ایفای نقش می‌پردازد. او بازیگر را از طريق سال ۱۳۷۷ در کنار حضور در ميان سريال “کت جادویی” ساخته محمدحسین لطیفی در ميان تلویزیون آغاز نمود. همچنین وی فعالیت سینمایی خود را نیز از طريق سال ۱۳۸۴ در کنار بازی در ميان فیلم “شام عروسی” ساخته ابراهیم وحیدزاده آغاز نمود.

کارنامه تلویزیونی و همچنين سینمایی مارال فرجاد

مارل فرجاد تا نهايت به حال در ميان چندین نمایش و همچنين سريال تلویزیونی و همچنين سینمایی به ایفای نقش پرداخته اند. فیلم‌های سینمایی کارنامه این بازیگر عبارتند از طريق:

  • تا نهايت صبح (مستانه) (۱۳۸۵)
  • عملیات ۱۲۵ (۱۳۸۷)
  • کت جادویی (۱۳۷۸-۱۳۷۷)
  • ساعت صفر (۱۳۹۴)
  •  دوشیزه باران (۱۳۸۶)
  • پسران آجری (۱۳۸۵)
  • شام عروسی (۱۳۸۴
  • جاودانگی (۱۳۹۴)
  • ربوده شده (۱۳۹۴)

ارتباط مارال فرجاد در کنار خانواده‌اش ساده و همچنين دوست‌داشتنی اند. باید از طريق نزدیک رابطه استاد فرجاد در کنار دخترانش را ببینید و همچنين همینطور رابطه دخترها در کنار پدرشان؛ آنها به قدری صمیمی اند که گویی دوستانی نزدیک برای یکدیگر هستند و همچنين عجيب و همچنين ديدني و همچنين غريب‌تر آنکه خیلی هم در کنار همدیگر هماهنگ هستند و همچنين یک تله‌پاتی خاص بین آن‌ها جریان داشته.

مارال فرجاد در مورد رابطه نزدیکی که در کنار خواهرش مونا داشته چنین می‌گوید:

«به طور معمول، ۲ خواهر نسبت به هم وابسته می‌شوند و همچنين من و همچنين مونا هم این گونه هستیم. در ميان لحظاتی خیلی در کنار هم خوب هستیم و همچنين امکان هم داشته در ميان اوج دوستی در کنار هم دعوا کنیم و همچنين ۲ دقیقه بعد باز در کنار یکدیگر آشتی می‌کنیم.»

وی در ميان ارتباط در کنار گذراندن اوقات فراغتش می‌گوید:

«تئاتر می‌بینم، فیلم می‌بینم، اسکواش بازی می‌کنم، ورزش می‌کنم، سینما می‌روم و همچنين در کنار دوستانم معاشرت می‌کنم. کارهایم اخیرا زیاد شده و همچنين همین باعث شده مدتی کمتر وقت بگذرانم. منتها در ميان کل در کنار خانواده هم زیاد وقت می‌گذرانم.»

همچنین در مورد انتخاب حرفه و همچنين شغل بازیگری می‌گوید:

«از طريق دوران کودکی به بازیگری علاقه دارم. دانش آموخته رشته عکاسی هستم و همچنين می‌توانستم آتلیه بزنم. در ميان ایران برای بازیگران داشتن ۲ شغل خیلی خوب اند ولی خیلی سخت اند و همچنين البته همه به سراغ شغل دوم می‌روند به طور مثال رستوران، آتلیه یا آرایشگاه می‌زنند منتها در ميان مقطعی رها می‌کنند و همچنين معدود بازیگرانی داریم که ۲ شغل را تا نهايت آخر ادامه دهند. کار ما خیلی پراکنده اند و همچنين امکان داشته چند يک ماه سال بیکار باشیم، منتها وقتی سر کار می‌رویم ۵ تا نهايت ۶ يک ماه سال درگیر بازی هستیم و همچنين حتی در ميان این تایم، زمانی برای استراحت، خانواده و همچنين شغل دوم نداریم.»

عکس روز ديدني مونا فرجاد - عکس روز ديدني مارال فرجاد - بیوگرافی مارال فرجاد

زندگی در ميان یک خانواده بی‌حاشیه

مارال در ميان این رابطه چنین می‌گوید:

البته شاید حاشیه‌سازی‌ها سبب معروف شدن برخی بازیگران شود منتها در ميان نهایت به مسیر بازیگری باید توجه داشت. اگر قرار اند من ۴۰ یا ۵۰ سال یعنی دراز مدت در ميان این حرفه فعالیت کنم حاشیه‌سازی اگر سالم و همچنين درست خواهد مي باشد، خوب اند و همچنين سبب محبوبیت می‌شود منتها اگر قرار خواهد مي باشد حاشیه‌سازی منفی و همچنين دردسرساز خواهد مي باشد ممکن اند یک مدت توی چشم همه بروید ولی در ميان نهایت تمام می‌شود. اگر بازیگر مسیری را مداوم و همچنين آهسته و همچنين پیوسته طی گرداند خیلی خوب اند و همچنين این معیار پدرم جلیل فرجاد مي باشد که من و همچنين مونا همیشه از طريق او پیروی کرده‌ایم.

برای این شخص هنرمند معروف محبوب کشورمان و همچنين همچنین خانواده هنری ایشان آرزوی سلامتی و همچنين موفقیت داریم.

گردآوری: مجله اینترنتی ستاره

لینک مطلب

بیوگرافی مارال فرجاد، بازیگر سینما و همچنين تلویزیون

منبع :setare.com
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز