قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » بیماری جولیا لوییس درایفوس
بیماری جولیا لوییس درایفوس

بیماری جولیا لوییس درایفوس

دنياي ما هنر:

بیماری جولیا لوییس درایفوس

بیماری جولیا لوییس درایفوس

جولیا لوییس درایفوس هنرمند معروف هالیوودی هست که همراه بازی در سریال معاون رییس‌جمهور مشهور گرديد. وی به تازگی به سرطان سینه دچار شده هست و در صفحه اجتماعی خود این خبر و اخبار را به طرفدارانش داد.

جولیا لوییس درایفوس بازیگر سریال پرطرفدار«معاون رییس‌جمهور» خبر و اخبار ابتلا به بیماری سرطان سینه را در شبکه‌های اجتماعی منتشر گرداند.

او در این باره نوشت: «از هر هشت بانو خانم یکی به سرطان سینه مبتلا می‌شود. من یکی از مبتلایان هستم.
خبر و اخبار خوب این هست که خانواده و دوستانم در راه مبارزه همراه بیماری کنار من هستند و البته بیمه‌ای بسیار خوب دارم.»

یکی از نکات قابل توجه در نوشته درایفوس تاکید او بر داشتن بیمه برای مبارزه همراه این بیماری هست که ازسوی انجمن بازیگران آمریکا فراهم می‌شود. او همراه اشاره به بیمه خود به زنانی اشاره گرداند که شانس برخورداری از چنین بیمه‌ای را ندارند: «خبر و اخبار بد این هست که تمام زنان به خوش‌شانسی من نیستند.
بیایید همراه سرطان مبارزه کنیم و پوشش همگانی سلامت را به حقیقت تبدیل کنیم.»

این سخنان کنایه‌ای به دونالد ترامپ و تلاش او برای تغییر سیستم بیمه درمانی آمریکا هست. او پیش از این نیز از سیاست‌های دیگر ترامپ انتقاد کرده و گفته مي باشد: «من دختر بچه یک مهاجر هستم. پدر دوست داشتن من ازدست نازی‌ها فرار گرداند. من به عنوان یک آمریکایی که کشور را دوست داشته می‌گویم فرمان ممنوعیتورود مهاجران ضدآمریکایی هست.»

درایفوس چندی پیش در مراسم اهدای جوایز امی برای ششمین بار جایزه بهترین بازیگر بانو خانم در یکسریال کمدی را از آن خود گرداند. او در سریال «معاون رییس جمهور» نقش معاون رییس‌جمهوری را بازیمی‌گرداند که تلاش‌های برای تاثیرگذار بودند همراه موانع بسیاری رو به رو می‌شود.

اعلام این خبر و اخبار در رسانه‌ها همراه برخورد بسیاری از شخصيت‌های سرشناس از جمله تونی هیل همبازی درایفوسدر سریال «معاون رییس‌جمهور» و کریستینا اپلگیت بازیگر «مادران بد» و جو بایدن معاون اول باراک اوباما رییس‌جمهور پیشین آمریکا همراه گرديد.

بایدن در حمایت از درایفوس نوشت: «ما معاونان رییس‌جمهور هوای همدیگر را داریم. من و خانواده‌ام کنارتو هستیم.»

خبرآنلاین

لینک مطلب

بیماری جولیا لوییس درایفوس

منبع :hidoctor.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز