گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
خانه » نقاشی » برپایی نمایشگاهی گروهی از آثار شاخه‌های مختلف تجسمی
برپایی نمایشگاهی گروهی از آثار شاخه‌های مختلف تجسمی

برپایی نمایشگاهی گروهی از آثار شاخه‌های مختلف تجسمی

دنياي ما هنر:

برپایی نمایشگاهی گروهی از آثار شاخه‌های مختلف تجسمی

گالری ایوان در جدیدترین نمایشگاه خود که جمعه ۲۱ مهرماه برپا می شود، میزبان ۲۱ اثر نقـاشــی، مجسمـه، عکـس و چیدمان از هشت هنرمند معروف هست. این نمایشگاه که «نوزده پنج» نام داشته کنار نمایش آثاری از هنرمندان نام آشنا در رشته‌های مختلف هنری افتتاح می‌ شود.

هنرمندان در این سري مجموعه کنار رویکردهای مختلف به مفاهیم «انهدام» و «تغییر» پرداخته‌ اند و برای ارایه آثار خود از سبک‌های مختلف واقع‌ گرایانه، آبستره، فیگوراتیو و رسانه‌ های مختلف مانند حجم، مجسمه، عکس روز مهم و… استفاده کرده‌ اند.

در این نمایشگاه آثاری از بـابک اطمینانی، رامین اعتمادی پيش از اندازه، فـاطمه امدادیان، مهدی حسینی، زروان روح‌بخشان، نصرت‌الله مسلمیـان، معـصومه مظفری و مینا نـادری به نمایش گذاشته می‌ شود. نمـایشگاه گردان این سري مجموعه مینـا نادری هست و انتخاب آثار را عیسی جباری به عهده داشته هست.

گالری ایوان همانند نمایشگاه‌ های گذشته، درصد متعلق به خود از محل عرضه این آثار را به یکی از خیریه‌ های معتبر اهدا خواهد نمود. نمایشگاه «نوزده پنج» ۲۱ مهر تا ۵ آبان‌ ماه در گالری ایوان به آدرس الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن‌بست حمید، شماره ۱ برقرار هست. 

منبع: مهر

لینک مطلب

برپایی نمایشگاهی گروهی از آثار شاخه‌های مختلف تجسمی

منبع :www.news.naqderooz.com
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز