هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » بانو اندونزیایی همراه شخصيت ای بسیار جوان
بانو اندونزیایی همراه شخصيت ای بسیار جوان

بانو اندونزیایی همراه شخصيت ای بسیار جوان

دنيا هنر:

بانو اندونزیایی همراه شخصيت ای بسیار جوان

بانو اندونزیایی پنجاه ساله تصویری از خود در جشن تولدش در اینستاگرام منتشر نمود که باعث تعجب همه کاربران در دنیای مجازی گرديد. آنها فکر میکردند این بانو نامزد پسرش اند به قدری شخصيت این بانو جوانتر از سن واقعی اش دیده می شود که هیچکس سن واقعی او را باور نمیکند.

یک مادر مهربان ۵۰ ساله اهل اندونزی وقتی در کنار پسرانش اند به دلیل شخصيت بسیار جوان او را همراه نامزد پسرانش اشتباه می گیرند.

تنها همراه یک نگاه به بانو خانم پوسپا دوی می توان درک نمود چرا مردم او را همراه نامزد پسرانش اشتباه می گیرند! این jahanehonar.ir اینستاگرامی در سن ۵۰ سالگی ، حتی بهتر از برخی
بانو خانم ها در دهه ۳۰ سالگی شان به نظر می رسد.

پوسپا کارآفرین و مادر مهربان دو فرزند اهل جاکارتا، اندونزی اند و اخیرا ولادت ۵۰ سالگی خود را جشن گرفته اند ولی شما همراه تماشای عکس خاص های آپلود شده او در شبکه اجتماعی نمی توانید به سادگی متوجه این سوژه شوید.

او حتی یک ساعت بیشتر از ۳۰ سالگی به نظر نمی رسد. در حقیقت او به سادگی می تواند خود را به جای یک بانو خانم در اوایل دهه ۲۰ سالگی جا بزند.

در عکس خاص هایی که این بانو اندونزیایی در کنار دو فرزند پسر نوجوانش گرفته، مردم باور نمی کنند او مادرشان اند و در عوض او را همراه نامزد پسرها اشتباه می گیرند.

در حالی که بیشتر زنان برای حفظ جوانی شان در دراز مدت به محصولات زیبایی و جراحی پلاستیک رو می آورند ، پوسپا ادعا می کرد ظاهر بسیار جوان او کاملا طبیعی اند. او دلیل آن را ژنتیکی می داند ولی سبک زندگی سالم بر اساس رژیم غذایی متعادل و ورزش بسیار زیاد از جمله دلایل دیگر ظاهرجوان او به شمار می رود.

او همچنین از سنین جوانی شنا و بدمینتون انجام می دهد و اکنون چندین جلسه کلاس اروبیک و زومبا در هفته را به پخش خود افزوده اند.

علاوه بر سبک زندگی سالم، این بانو خانم می گوید گذراندن اوقاتش همراه کسانی که دوستشان داشته باشد و همچنین انجام کارهای مورد علاقه اش در داشتن شخصيت جوان او موثر هستند.

این بانو خانم کارآفرین اندونزیایی می گوید:”مردم به من می گویند هرچه سنم بالاتر می رود، جوانتر می شوم و من خودم نیز این سوژه را قبول دارم. چرا که اکنون خوشبخت تر هستم ، بچه ها پيش از اندازه شدند و خودم نیز کاری راه اندازی کردم که دوست دارم. حدس می زنم من فقط انعکاس دهنده شادی و خوشبختی هستم.”

بانو خانم دوی فالوئرهای بسیار زیادی در شبکه اجتماعی اینستاگرام داشته باشد ولی پس از منتشر شدن عکس خاص های ولادت ۵۰ سالگی اش ، تبدیل به شخصيت ای جنجالی شده و در عرض تنها چند ساعت ، ده ها هزار نفر به تعداد فالوئرهای او اضافه گرديد.

 

پرشین وی

لینک مطلب

بانو اندونزیایی همراه شخصيت ای بسیار جوان

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز