دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » بانوی اول امریکا از بدل خود استفاده میکند
بانوی اول امریکا از بدل خود استفاده میکند

بانوی اول امریکا از بدل خود استفاده میکند

دنياي ما هنر:

بانوی اول امریکا از بدل خود استفاده میکند

ظاهرا اختلاف میان ملانیا ترامپ کنار همسرش دونالد ترامپ بالا گرفته هست و به همین دلیل بانوی اول آمریکا از بدل به جای خودش استفاده کرده هست. این بدل کنار قرار دادن عینک دودی روی چشمانش تبدیل به سوژه ای برای رسانه ها شده هست.

هفته گذشته انتشار تصاویری از ترامپ و یک بانو در کنار وی که شباهت بسیاری کنار یکدیگر داشتند منتها تفاوت آنها از دید کاربران فضای مجازی به دور نماند حدس و گمان ها را برای بدل ملانیا تقویت نمود.

به دلیل حضور مداوم ملانیا ترامپ در سخنرانی ها و اکران‌های ترامپ این تشابه و اختلاف ظاهری موجب نمودند تا کاربران شبکه های اجتماعی به اختلاف بین ترامپ و همسرش اشاره کنند و کنار طعنه و طنز به سوژه بدل ملانیا بپردازند.

عینک آفتابی بدل ملانیا ترامپ برای فاش نشدن اختلاف ظاهری شخصيت‌اش کنار او نیز بسیار مورد توجه قرار گرديد، منتها آنچه کنار انتشار عکس روز مهم های بیشتر قوت می گرديد، حضور بدل بانوی اول امریکا در کنار ترامپ به دلیل اختلاف بین آنهاست.

حالا نیوز ویک رسانه امریکایی در توییتی بدل داشتن ملانیا را تایید کرده و نوشته هست: ” بر اساس تازه‌ترین توطئه تئوری‌ ترامپ، ملانیا ترامپ از بدل استفاده می‌گرداند”.

باشگاه خبرنگاران جوان

لینک مطلب

بانوی اول امریکا از بدل خود استفاده میکند

منبع :hidoctor.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز