دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » فیلم و سریال » بازیگر سریال پس از طريق باران: بیماری ام را جدی نگرفتم
بازیگر سریال پس از طريق باران: بیماری ام را جدی نگرفتم

بازیگر سریال پس از طريق باران: بیماری ام را جدی نگرفتم

جهان بزرگ و همچنين دنياي ما هنر:

بازیگر سریال پس از طريق باران: بیماری ام را جدی نگرفتم

آتشانی: من از طريق سال ۹۲ تحت نظر یک پزشک متخصص ریه بودم که در کنار گرفتن عکس روز ديدني هایی از طريق قفسه سینه پی به عفونی بودن سیستم گوارشی من بردند.

بازیگر سریال پس از طريق باران: بیماری ام را جدی نگرفتم

باشگاه خبرنگاران/ امير آتشاني بازيگر معروف فيلم جذاب ديدني هاي سينمايي به روز و همچنين دنياي تلويزيون و همچنين اکران و همچنين به نمايش گذاشتن به روز برنامه ها دنياي تلويزيون و همچنين اکران و همچنين به نمايش گذاشتن به روز برنامه ها و همچنين تئاتر در کنار اشاره به شروع مشکلات ريوي خود از طريق سال ۹۲ اظهار داشت: من از طريق سال ۹۲ تحت نظر يک پزشک متخصص ريه بودم که در کنار گرفتن عکس روز ديدني‌هايي از طريق قفسه سينه‌ام، پي به عفوني بودن سيستم گوارشي من برد و همچنين از طريق همان وقت به من هشدار‌هاي لازم را دادند.

وي بيان نمود: متأسفانه من درون آن وقت مشکلات پزشکي‌ام را جدي نگرفتم. به طوري که درون همان سال ۹۲ تله فيلمي را در کنار تمام سختي‌ها و همچنين مشقت‌هاي فراوان بازي کردم.

آتشاني عنوان نمود: امسال نيز درون هنگام رفتن به سر کار و همچنين انجام کارهاي روزمره مشکلاتي به خاطر تنفس و همچنين سيستم گوارشي من به وجود مي‌آمد؛ به طوري که ورود آلودگي هوا درون سه ماه تمام آخر سال مشکل بيماري مرا وخيم نمود. اين بازيگر معروف فيلم جذاب ديدني هاي سينمايي به روز و همچنين دنياي تلويزيون و همچنين اکران و همچنين به نمايش گذاشتن به روز برنامه ها دنياي تلويزيون و همچنين اکران و همچنين به نمايش گذاشتن به روز برنامه ها و همچنين تئاتر تأکيد نمود: پزشکي که تحت نظر او بودم، به من درون مورد استعمال دخانيات و همچنين عوارض شديد آن هشدارهاي لازم را داده خواهد بود که اوايل به آن بي‌توجه بودم؛ ولي پس از طريق مدتي سيگار را ترک کردم. وي ادامه داد: من زماني را درون بيمارستان شريعتي بستري بودم که به خاطر ديدن والدينم به شهر فيروزکوه رفتم. نهايتا به خاطر وخامت حالم درون بيمارستان فيروزکوه بستري شدم و همچنين سپس به خاطر انجام معاينات پزشکي مدتي را درون بيمارستان انصار سپري کردم. الان دو روز ديدني اند که درون بيمارستان مسيح دانشوري تحت مراقبت پزشکان متخصص گوارش هستم.

مجله اینترنتی ستاره

لینک مطلب

بازیگر سریال پس از طريق باران: بیماری ام را جدی نگرفتم

منبع :setare.com
جهان بزرگ و همچنين دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها :

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز