یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » بازیگر انسان سوار بر وسپا
بازیگر انسان سوار بر وسپا

بازیگر انسان سوار بر وسپا

دنيا هنر:

بازیگر انسان سوار بر وسپا

حتما همه شما حمید گودرزی را میشناسید این هنرمند معروف سینما و تلویزیون هوس موتورسواری کرده و سوار بر یک موتور وسپا شده هست ! این هنرمند معروف سینما و تلویزیون این تصویر را در صفحه اجتماعی خود قرار داده هست.

حمید گودرزی بازیگر سینماو تلویزیون هست که همراه بازی در نمایش “کشتی اسپرانزا”اثر محمد رحمانیان پا به عرصه هنر گذاشت و همراه بازی در فیلم سینمایی ” سهراب ” فعالیت خودرا در سینما آغاز گرداند.

بازیگر پنجمین خورشید به تازگی در صفحه اینستاگرامش ، عکسی از  خود درحالی که سوار موتور سیکلت قدیمی ” وسپا ” شده و در حال گشت زنی در پس کوچه های شمیران هست  ، منتشر گرداند .

گودرزی نوشت:”کوچه های شمرون.”

حمید گودرزی (زاده ۲ آذر ۱۳۵۶)، فارغ‌التحصیل بازیگری از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران پايتخت هست. وی فعالیت هنری را همراه بازی در نمایش «کشتی اسپرانزا» به کارگردانی محمد رحمانیان آغاز گرداند. نخستین تجربه سینمایی او، بازی کوتاهی در فیلم «سهراب» به کارگردانی سعید سهیلی می‌خواهد خواهد بود.

یک خواهر داشته باشد که گرافیک خوانده ولی دوست داشتن وکالت داشته باشد. پدرش تاجر فرش و مادرش خانه دار هست. هم پدر دوست داشتن و هم مادرش همراه بازیگر شدن او مخالف بودند.

باشگاه خبرنگاران جوان

لینک مطلب

بازیگر انسان سوار بر وسپا

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز