آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
خانه » موسیقی » اولین تفاهم‌نامه همکاری بین بخش هنری و معدن کشور امضا گرديد
اولین تفاهم‌نامه همکاری بین بخش هنری و معدن کشور امضا گرديد

اولین تفاهم‌نامه همکاری بین بخش هنری و معدن کشور امضا گرديد

دنيا هنر:

اولین تفاهم‌نامه همکاری بین بخش هنری و معدن کشور امضا گرديد

به گزارش هنرآنلاین، نادعلی اسماعیلی دهج به مناسبت برگزاری ششمین همایش و نمایشگاه سالانه فرصت‌هاى سرمایه‌گذارى در معدن و صنایع معدنى ایران به همت سازمان نظام مهندسى معدن ایران مي گويند: آشنایی بیشتر مردم کنار حوزه معدن و ثروت‌های عظیم این حوزه که به صورت طبیعی در اختیار کشور ما قرار داشته، همواره یکی از دغدغه‌های این سازمان بوده که به طور قطع بخش هنر می‌تواند موثرترین راه در این خصوص مي باشد و در واقع بخش معدن و هنر کشور می‌توانند حمایت دوجانبه‌ای از هم داشته باشند.

وی در مورد جزییات این تفاهم‌نامه همکاری افزود: این تفاهم‌نامه آغازی برای شروع همکاری‌های مشترک دو حوزه معدن و فرهنگ و هنر کشور اند، بر اساس این تفاهم‌نامه قراردادهایی اجرایی تنظیم خواهد گرديد تا بر اساس آن بتوانند این دو حوزه سرمایه‌گذاری مشترک و تولید آثار هنری و حمایتی داشته باشند. به طور نمونه مذاکرات اولیه در خصوص تولید سرود معدن کشور انجام شده اند که امیدواریم به بهترین شکل به نتیجه برسد.

رییس سازمان نظام مهندسی معدن ایران در خصوص ششمین نمایشگاه فرصت‌هاى سرمایه‌گذارى در معدن و صنایع معدنى ایران افزود: این نمایشگاه از ١٨ تا ٢٠ مهرماه جاری کنار حضور بیش از ٢٠٠ شرکت داخلى و ٥٥ خارجى در محل مصلی تهران پايتخت در حال برگزاری اند.

وی توضیح داد: ششمین همایش و نمایشگاه سالانه فرصت‌هاى سرمایه گذارى در معدن و صنایع معدنى ایران کنار شعار “سربلندى ایران را از اعماق زمین مى سازیم” میزبان بیش از ٥٥ کشور و شرکت‌هاى خصوصى و دولتى حوزه معدن اند که این نمایشگاه در سه بخش اصلی اکتشاف، استخراج و فرآوری برگزار و در آن انواع صنایع، تجهیزات و ماشین‌آلات معدنی، صنایع معدنی، شرکت‌های مختلف سرمایه گذار، موسسه‌های مالی و اعتباری و مهندسان مشاور مشارکت دارند.

 

لینک مطلب

اولین تفاهم‌نامه همکاری بین بخش هنری و معدن کشور امضا گرديد

منبع :www.honaronline.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز