نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
خانه » موسیقی » انتشار فراخوان مقالات بخش پژوهشی دومین فستیوال موسیقی کلاسیک ایرانی
انتشار فراخوان مقالات بخش پژوهشی دومین فستیوال موسیقی کلاسیک ایرانی

انتشار فراخوان مقالات بخش پژوهشی دومین فستیوال موسیقی کلاسیک ایرانی

دنيا هنر:

انتشار فراخوان مقالات بخش پژوهشی دومین فستیوال موسیقی کلاسیک ایرانی

به گزارش هنرآنلاین، فراخوان مقالات بخش پژوهشی دومین فستیوال موسیقی کلاسیک ایرانی کنار هدف ارتقای سطح پژوهش و مطالعات موسیقایی و ایجاد موقعیتی مناسب برای ارائه پژوهش‌های انجام شده از سوی دبیرخانه این رویداد منتشر گرديد.

در پيامک و متن زيبا فراخوان بخش پژوهشی دومین فستیوال موسیقی کلاسیک ایرانی آمده اند:

موسیقی کلاسیک ایران، در چند دهه‌ اخیر، به‌ویژه در مراکز دانشگاهی، بیش از پیش سوژه بحث پژوهش بوده اند و دست‌اندرکاران و دانشجویان موسیقی در مقاطع مختلف و کنار رویکردهای گوناگون فعالیت‌های تحقیقاتی قابل‌توجهی را به انجام رسانده‌اند. کنار توجه به اهمیت این سوژه کمیته‌ سیاست‌گذاری جايزه‌ موسیقی کلاسیک ایران بر آن اند تا به سهم خود نقشی در ارتقای سطح پژوهش و مطالعات در این زمینه را ایفا گرداند و موقعیتی برای ارائه‌ این پژوهش‌ها فراهم آورد.

در این راستا از محققان، دانشجویان و علاقه‌مندان صاحب‌تالیف این حوزه دعوت می‌شود مقالات خود را کنار موضوعات مرتبط کنار موسیقی کلاسیک ایران کنار محورهایی چون اصطلاحات، مفاهیم، سبک‌ها وشیوه‌ها، گونه‌ها، احوال و آثار موسیقیدانان، شيوه‌ها و تجربیات ثبت موسیقی، تجزیه و تحلیل و دیگر موضوعات مرتبط کنار موسیقی کلاسیک ایرانی به نشانی ایمیل جايزه بفرستند.

جايزه دربردارنده‌ سه نشست پژوهشی در سه وقت خواهد خواهد بود و پس از داوری اولیه‌ مقالات، از برگزیدگان این بخش دعوت خواهد گرديد که مطالب خود را در این نشست‌ها ارائه کنند. در اختتامیه‌ جايزه به برگزیدگان اول تا سوم این بخش جوایزی اهدا خواهد گرديد.

از علاقه مندان به شرکت در این بخش دعوت می‌شود که چکیده و پيامک و متن زيبا مقاله خود را حداکثر تا تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۶ به نشانی ایمیل بخش پژوهش جايزه ICMFRS@GMAIL.COM ارسال کنند.

پیش از این مریم قرسو به عنوان دبیر اجرایی بخش پژوهش و داریوش طلایی، رضاپرویز زاده و بابک خضرایی به عنوان اعضای هیات علمی و داوران بخش پژوهش دومین فستیوال موسیقی کلاسیک ایرانی معرفی شده‌اند.

دومین فستیوال موسیقی کلاسیک ایرانی کنار حمایت دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیمه دوم آذر سال جاری برگزار خواهد گرديد.

لینک مطلب

انتشار فراخوان مقالات بخش پژوهشی دومین فستیوال موسیقی کلاسیک ایرانی

منبع :www.honaronline.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز