کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
خانه » موسیقی » امکان رزرو آنلاین تالارهای بنیاد رودکی فراهم شد
امکان رزرو آنلاین تالارهای بنیاد رودکی فراهم شد

امکان رزرو آنلاین تالارهای بنیاد رودکی فراهم شد

جهان هنر:

امکان رزرو آنلاین تالارهای بنیاد رودکی فراهم شد

به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، با توجه به ضرورت برنامه‌ریزی برای سال پیش رو هنرمندان می‌توانند از هم اکنون در خواست‌های اجرای خود در سال ۹۷ را ارایه کنند.

روابط عمومی بنیاد رودکی اعلام کرد: با توجه به رسالت بنیاد رودکی درخصوص تولید و اجرای آثار فاخر و ضرورت برگزاری برنامه‌های ارزشمند از کلیه هنرمندان دعوت می شود تا با هدف برنامه‌ریزی مدون و منطبق بر اصول، جهت اجرای آثار موسیقایی خود، با رعایت موازین و آئین نامه مقرر شده، درخواست های خود را برای تالارهای تحت پوشش بنیاد رودکی شامل تالار وحدت، تالار رودکی و مجموعه آزادی در طول سال ۹۷ به صورت آن لاین ارائه کنند .

برای بررسی درخواست‌های ثبت شده در سایت بنیاد رودکی، دارا بودن درجه یک هنری جهت هنرمندانی که درخواست اجرا در محل تالار وحدت و درجه دو و سه هنری- ترجیحاً درجه دو- جهت هنرمندانی که درخواست اجرا در محل تالار رودکی و مجموعه آزادی را دارند، الزامی است.

آثاری قابلیت برگزاری دارد که با توجه به سنوات گذشته اجرایی، علاوه بر داشتن محتوا و هویت هنری دارای مخاطب یا ظرفیت ۸۰ درصد گنجایش تالارها و سالن‌ها باشد.

برای ارائه درخواست، تعیین تاریخ های درخواستی جهت اجرا تا پایان سال ۹۷ الزامی است.

هنرمندان و برنامه گذاران می توانند برای رزرو آن لاین تالار های بنیاد رودکی، به سایت اینترنتی این بنیاد به نشانی www. bonyadroudaki.comو بخش رزرو آن لاین سایت به نشانیwww.bonyadroudaki.com/BookingHallLaw.aspx?lang=fa-IR مراجعه کنند.

لینک مطلب

امکان رزرو آنلاین تالارهای بنیاد رودکی فراهم شد

منبع :www.honaronline.ir
جهان هنر

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها :

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز