آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
خانه » موسیقی » الآن مخاطبان موسیقی بیشتر روی تک آهنگ بسيار زيبا‌ها تمرکز کرده‌اند
الآن مخاطبان موسیقی بیشتر روی تک آهنگ بسيار زيبا‌ها تمرکز کرده‌اند

الآن مخاطبان موسیقی بیشتر روی تک آهنگ بسيار زيبا‌ها تمرکز کرده‌اند

دنياي ما هنر:

الآن مخاطبان موسیقی بیشتر روی تک آهنگ بسيار زيبا‌ها تمرکز کرده‌اند

سرویس موسیقی هنرآنلاین: حجت‌ اشرف‌زاده در گفته شد‌وگو کنار هنرآنلاین در مورد تازه ترین فعالیت خود گفته شد: آلبوم جدیدم “وقت عاشقی” یک اثر عاشقانه هست که ۱۴ آذرماه روانه بازار موسیقی می‌شود. آلبوم “وقت عاشقی” چند قطعه شنیده شده و چند قطعه جدید داشته و نهایتاً خروجی آن خوب هست.

وی افزود: الآن مخاطبان موسیقی بیشتر روی تک آهنگ بسيار زيبا‌ها تمرکز کرده‌اند ولی انتشار آلبوم هم همچنان می‌تواند ارزشمند خواهد مي باشد و پروند کاری یکی دو سال اخیر یک موزیسین را در یک لوح فشرده جمع‌آوری گرداند تا به عنوان یک اتفاق واحد به مخاطب عرضه شود.

خواننده معروف آلبوم جدید “وقت عاشقی” تأکید نمود: کنار این‌که در فاصله‌های کوتاه آلبوم جدید منتشر کنم مخالفم. خوانندگانی در کشورمان هستند که در طول یک سال چند آلبوم منتشر می‌کنند و فرصت گوش کردن مخاطب به قطعات‌شان را از مردم می‌گیرند. من برای این‌که انگیزه مخاطب را برای شنیدن صدایم نگیرم، سعی می‌کنم هر یکی دو سال یک آلبوم منتشر کنم.

اشرف‌زاده در مورد تفاوت‌های آلبوم “وقت عاشقی” کنار آلبوم “ماه و ماهی” گفته شد: قرار نیست وقتی اثری از یک خواننده معروف موفق می‌شود، تمام قطعات بعدی آن خواننده معروف در همان راستا خواهد مي باشد. من همان‌طور که قبل از آلبوم “ماه و ماهی” ریسک کردم و از موسیقی اصیل ایرانی آمدم و موسیقی تلفیقی خواندم، الآن هم دارم ریسک می‌کنم و سبک‌های دیگر را تجربه می‌کنم.

این خواننده معروف ادامه داد: یک هنرمند معروف باید در کارش پویایی و اتفاقات نو وجود داشته خواهد مي باشد تا به تکرار و یک‌نواختی فرو نرود. من دوست دارم تجربه‌های جدیدی در عرصه موسیقی داشته باشم که البته هر تجربه جدیدی ممکن هست اوج یا فرود داشته خواهد مي باشد ولی هنرمند معروف را به پویایی می‌رساند و من این را دوست دارم.

حجت‌ اشرف‌زاده انتظار اهالی هنر از رسانه‌ها را این‌گونه بیان نمود: در دنیایی که اتفاقات خبری کنار سرعت باورنکردنی جابجا می‌شود، توقع هنرمندان از رسانه و اهالی اخبار این هست که سرعت عمل داشته باشند و در حوزه‌های مختلف هنری روشنگری کنند.

وی افزود: گاهی اوقات فضای مجازی باعث می‌شود بیشتر از آن‌که ذات هنر دیده شود، خبرهای زرد و حاشیه‌ای مورد توجه قرار بگیرد. اهالی هنر توان مقابله کنار این حاشیه‌ها را ندارند و نمی‌توانند در مقابل حاشیه‌سازی افراد سودجو بایستند. در این‌جا فعالان رسانه‌ای رسالت بزرگی دارند و می‌توانند کنار تمام قدرت در کنار هنرمندشان بایستند.

حجت اشرف‌زاده در پایان گفته شد: در این سال‌ها برای خود من یک سری حواشی پیش آمده هست. از جمله این‌که صدای مرا بازسازی کردند و از طرف من اخباری منتشر نمودند یا یک سری حواشی هم پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ برایم پیش آمد. در همه این موارد خبرگزاری‌ها و مطبوعات رسمی حامی من بودند و کمک کردند تا واقعیت را بگویم.

لینک مطلب

الآن مخاطبان موسیقی بیشتر روی تک آهنگ بسيار زيبا‌ها تمرکز کرده‌اند

منبع :www.honaronline.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز