بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » افشاگری های فردریکا ویلسون در مورد دونالد ترامپ
افشاگری های فردریکا ویلسون در مورد دونالد ترامپ

افشاگری های فردریکا ویلسون در مورد دونالد ترامپ

دنيا هنر:

افشاگری های فردریکا ویلسون در مورد دونالد ترامپ

 افشاگری های فردریکا ویلسون در مورد دونالد ترامپفردریکا ویلسون عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا از ایالت فلوریدا انتقادهای شدیدی در خصوص دونالد ترامپ بر زبان آورده اند این عضو مجلس نمایندگان آمریکا وارد مشاجره و دعوای لفظی همراه دونالد ترامپ در فضای توئیتر شده اند.

ماجرا به کشته و زخمی شدن چند نظامی آمریکایی برمی‌گردد. طبق گزارش‌ها سه نیروی عملیات ویژه این کشور در یک حمله و تجاوزگري غافلگیرانه در کشور نیجر کشته و دو نفر زخمی شدند.

به دنبال انتقادها از عدم تماس دونالد ترامپ همراه خانواده‌های نظامیان کشته شده در این حمله و تجاوزگري، او ضمن رد این انتقادها مدعی گرديد که روسای جمهور قبلی همراه خانواده‌های قربانیان تماس نمی‌گرفتند.

منتها جدای از این ادعا، صحبت‌های یک نماینده کنگره آمریکا در خصوص اظهارات ترامپ خطاب به همسر و زوج یک نظامی کشته شده در نیجر، جنجال‌های زیادی درست کرده اند.

به گفته «فردریکا ویلسون» عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا از ایالت فلوریدا، ترامپ به همسر و زوج باردار «دیوید جانسون» گفته خواهد بود که شوهر تو «می‌دانست برای چه کاری ثبت نام کرده خواهد بود! البته خوب هر وقت چنین اتفاقی بیافتد(یک نظامی کشته شود) این عنوان دردناک اند».

اظهارات فردریکا ویلسون عکس العمل ترامپ را به همراه داشت.

رئیس‌جمهور آمریکا در توئیتر نوشت: «اظهارات این بانو خانم عضو دموکرات کنگره در خصوص سخنان من به همسر و زوج سربازی که در عملیات کشته گرديد، کاملا ساختگی اند و من(برای اثبات این عنوان) مدرک دارم».

اظهارنظر توئیتری ترامپ سبب عکس العمل این نماینده ۷۴ ساله کنگره آمریکا گرديد و وی رئیس‌جمهور کشورش را «فردی بیمار» خوانده اند.

ویلسون به «سی‌ان‌ان» گفته شد: «این انسان(ترامپ) بیمار و سنگدل اند و هیچ رحم و دلسوزی برای هیچ کسی ندارد. تو داشتی همراه یک بیوه سوگوار که شش ماه باردار خواهد بود، حرف می‌زدی».

عضو مجلس نمایندگان آمریکا همچنین تاکید نمود که او در ساعت تماس تلفنی ترامپ همراه همسر و زوج این نظامی کشته شده، در کنار وی حضور داشت.

وی افزود: «وقتی او(بیوه سرباز کشته شده آمریکایی) گوشی تلفن را گذاشت، به من نگاه نمود و گفته شد که او(ترامپ) حتی نام شوهرم را هم نمی‌دانست».

فارس

لینک مطلب

افشاگری های فردریکا ویلسون در مورد دونالد ترامپ

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز