دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » اظهار نظر امیر جعفری در مورد قتل اهورا
اظهار نظر امیر جعفری در مورد قتل اهورا

اظهار نظر امیر جعفری در مورد قتل اهورا

دنيا هنر:

اظهار نظر امیر جعفری در مورد قتل اهورا

امیر جعفری نیز به قتل اهورای ۲ ونیم ساله برخورد نشان داد و در صفحه اجتماعی اش به سوگ کودکان معصوم و بی گناه نشست. بنیتا، آتنا، کیمیا، ستایش و  اهورا مظلومانه کشته شدند. اهورا توسط ناپدری اش کشته گرديد.

فردی ۲۷ ساله که ناپدری بچه ۲ سال و ۸ ماهه‌ای به‌نام اهورا بوده و، پس از تجاوزگري به این بچه خردسال کنار کوبیدن سر او به دیوار او را به قتل رساند.

دادستان مرکز استان گیلان کنار بیان اینکه قاتل در یکی از داروخانه‌های رشت کار می‌کرده هست خاطرنشان گرداند: به گفته متهم به قتل، وی هیچ‌گونه سابقه بیماری روانی و همچنین مصرف مواد مخدر در وقت قتل را نداشته هست.

مصطفوی‌نیا کنار اشاره به شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر عدم ازدواج مادر مهر این بچه و متهم به قتل و وجود ارتباط آنان در قالب دوستی عنوان داشت: مادر مهر مقتول بعد از جدایی از همسرش کنار متهم به قتل ازدواج کرده مي باشد.

دادستان مرکز استان گیلان کنار بیان اینکه وقوع جرم در وقت عدم حضور مادر مهر “اهورا” رخ داده هست اعلام گرداند: دستگیری مادر مهر مقتول به جرم همکاری در وقوع این جرم شایعه‌ای هست که در فضای مجازی منتشر شده هست.

وی کنار اشاره به اینکه پزشکی قانونی آزمایشات لازم را بر روی جسد مقتول انجام داده ولي نظریه خود را هنوز اعلام نکرده هست ابراز داشت: در بررسی‌های اولیه، علت فوت این بچه خردسال ضربه مغزی بر اثر کوبیده شدن سرش به دیوار اعلام شده هست.

صفحه اجتماعی امیر جعفری

لینک مطلب

اظهار نظر امیر جعفری در مورد قتل اهورا

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز