ایستایی وجود ندارد ، هر چه هست جوشش و جاری بودن است.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » اشتباه مرگبار یک پستچی
اشتباه مرگبار یک پستچی

اشتباه مرگبار یک پستچی

دنيا هنر:

اشتباه مرگبار یک پستچی

اشتباه مرگبار یک پستچی

یک زن نابینا که به دلیل بدشانسی یا اشتباه مرگبار یک پستچی، بسته ای حاوی قرص های مورفین را دریافت گرداند، پس از خوردن این داروها به کام فوت فرو رفت. پلیس این پستچی را به جرم قتل غیرعمد دستگیر کرده هست.

کریستینا فلچر “، زن نابینای ۵۸ ساله  اهل منچستر به علت مصرف یک داروی اشتباه و اوردوز جانش را از دست داد. این اتفاق وقت ۱۲ آگوست رخ داد و جسد بی جان کریستینا در آپارتمانش در کی وود پیدا گرديد. پیکی که به درب منزل این زن نابینا مراجعه کرده خواهد بود بدون پرسیدن نام و مطابقت آدرس منزلش، یک بسته  قرص مورفین به وی تحویل داده خواهد بود.

کریستینا بعد از مصرف مورفین و اوردوز جانش را از دست داد.  این در حالی خواهد بود که این دارو  در واقع برای یکی از همسایگان این زن کنار نام ” آن فلچر ”  خواهد بود که از طرف یک داروخانه اینترنتی ارسال شده خواهد بود.

همسایه کریستینا که مبتلا به  بیماری آلزایمر خواهد بود در چند صدمتری منزل وی سکونت داشت. مسئولان داروخانه یک هفته بعد و  زمانی متوجه اشتباه مرگبار خود شدند که دختر بچه این زن کنار داروخانه تماس گرديد و گفته شد که هنوز مادرش داروی مورفین خود را تحویل نگرفته هست. پلیس بعد از ورود به منزل این زن در حالی کنار جنازه این زن روبرو گرديد که ۹ قرص مورفین تحویل داده شده توسط وی مصرف شده خواهد بود.

گفتنی هست؛ جلسات دادگاه این قتل غیر عمد در حال انجام هست.

لینک مطلب

اشتباه مرگبار یک پستچی

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز