هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
خانه » فیلم و سریال » ازدواج اشکان خطیبی سوژه داغ دور همی
ازدواج اشکان خطیبی سوژه داغ دور همی

ازدواج اشکان خطیبی سوژه داغ دور همی

دنيا هنر:

ازدواج اشکان خطیبی سوژه داغ دور همی

سری جدید دورهمی در ميان شب عید نوروز همراه میزبانی به واسطه بازیگر فیلم سینمایی “سینما نیمکت” به روی آنتن شبکه نسیم رفت.

ازدواج اشکان خطیبی سوژه داغ دور همی

باشگاه خبرنگاران/در ميان آخرين ساعات سال ۱۳۹۵، سري به روز برنامه تلويزيون جذاب تلويزيوني «دورهمي» به پيشواز عيد نوروز رفت و ديگر ميزبان اشکان خطيبي بازيگر محبوب مردم دنياي سينما و ديگر دنياي تلويزيون و ديگر برنامه تلويزيون جذاب ها نمود. مهران مديري بهترين کارگردان معروف و ديگر مجري برنامه جذاب اين برنامه تلويزيون جذاب تلويزيوني در ميان ابتدا ضمن سلام و ديگر مبارک گفتن سال تو به خاطر همه تماشاگران داخل استوديو و ديگر بينندگان در ميان خانه آرزوي سلامتي و ديگر برطرف شدن مشکلات را گرداند و ديگر به عنوان شهرت و ديگر ساخت برند سازي پرداخت. بهترين کارگردان معروف دورهمي به واسطه تشابه اسمي نشان‌هاي داخلي به برند‌هاي خارجي گفته است و ديگر مديري نيز به همراه ارسلان (سيامک انصاري) و ديگر قيمت (سروش جمشيدي) اجراي استنداپ کمدي را ادامه داد. در ميان ادامه مديري همراه اشاره به مشتري مداري، به تماشاي بخش ديگري به واسطه اکران و ديگر به نمايش گذاشتن سري به روز دورهمي نشست و ديگر مه لقا باقري بازيگر محبوب مردم تئاتر و ديگر دنياي تلويزيون و ديگر برنامه تلويزيون جذاب ها به عنوان يکي به واسطه بازيگران محبوب مردم به روز اين سريال وارد صحنه نمود و ديگر در ميان نقش زوج و ديگر همسر زيبا قيمت به ايفاي نقش پرداخت.

مديري در ميان ادامه ميزبان اشکان خطيبي نمود و ديگر به فعاليت هاي کثير اين بازيگر محبوب مردم در ميان عرصه هاي مختلف سينمايي، موسيقي و ديگر ترجمه اشاره گرداند. خطيبي صحبت هايش را همراه اشاره به نام بردن فعاليت هاي خود توسط مديري آغاز گرداند و ديگر گفته است: به واسطه مديريت دنياي سينما به پيشنهاد رامبد جوان انصراف دادم و ديگر رستوران را مدتي اند که اداره نمي‌کنم و ديگر در ميان حال حاضر ترجمه و ديگر برنامه تلويزيون جذاب سازي را انجام مي دهم و ديگر اگر زماني بازيگري را کنار بگذارم کار ترجمه را جدي‌تر انجام مي‌دهم. خواننده مطرح و ديگر معروف آلبوم «ترافيک» ادامه داد: ما در ميان گذشته در ميان بحث ترجمه نمايشنامه هاي تئاتر شکاف بسياري بين نمايشنامه هاي خارجي و ديگر اجراهاي داخلي داشتيم، ولي امروزه خيلي به روز ديدني شده‌ايم و ديگر من دوست دارم همراه ترجمه نمايشنامه ها اين شکاف را کم و ديگر کمتر کنم. وي در ميان ادامه در ميان پاسخ به سوال مديري و ديگر بيان موفقيت خود در ميان يکي به واسطه عرصه‌هاي موسيقي، ترجمه و ديگر بازيگري عنوان گرداند: در ميان تمام کارهايم سعي کردم، هر اتفاقي که به من محول مي‌شود را به بهترين نحو انجام بدهم، ولي در ميان اصل حالم در ميان موسيقي بهتر اند. خطيبي همراه اشاره به فعاليت خود در ميان عرصه موسيقي، افزود: در ميان اين مدت گروه موسيقي «ترافيک» الان خيلي وجود خارجي ندارد و ديگر احساس کردم تا نهايت زماني که به خلاقيتي به روز نرسيده‌ايم، آلبوم دوم را شروع نکنيم و ديگر به خاطر همين متوقفش کرديم.

وي همراه اشاره به اينکه کارگروهي در ميان فرهنگ ايراني، مولفه اي موفقيت‌آميز نيست، پيرامون خودخواهي دنياي هنر در ميان کارگروهي اظهار داشت: خودم به شدت طرفدار کار گروهي هستم و ديگر خودم را بچه صحنه تئاتر ميدانم، ولي اين اتفاق در ميان دنياي هنر بسيار رخ مي دهد و ديگر همه ميدانند که مخاطب به خاطر تماشاي بازيگران محبوب مردم مي آيند و ديگر بايد خودشان خوب بازي کنند و ديگر ديده شوند. بازيگر محبوب مردم فيلم جذاب ديدني سينمايي «خيلي دور، خيلي نزديک» به واسطه روزهاي خوش زندگي‌اش، ازدواج خود بيان گرداند: الان سه ماه تمام اند که عاشق شدم و ديگر ازدواج کردم، نزديک دوسال باهم آشنا شديم و ديگر خدا را شکر همراه هم خوش و ديگر خرم هستيم. خطيبي خاطرنشان گرداند: بچه پولدار نيستم و ديگر هيچ وقت نبودم. پدرم وضع خوبي داشت ولي من به واسطه سنين پايين کار در ميان کارگاه بابا و ديگر جاهاي ديگر را تجربه کرده‌ام و ديگر به واسطه سن ۱۸ سالگي کار در ميان روزنامه را همراه نوشتن و ديگر ترجمه را پشت سرگذاشته‌ام. وي در ميان ادامه همراه بيان اينکه به خاطر بازي در ميان فيلم جذاب ديدني سينمايي «دنياي سينما نيمکت» ۲۱ کيلو وزن را در ميان ۴ ماه تمام کم کردم، درخصوص ايفاي نقش خود در ميان اين فيلم جذاب ديدني سينمايي گفته است: در ميان «دنياي سينما نيمکت» ۴ ماه تمام وزن کم کردم و ديگر در ميان هرکاري سعي ميکنم آنچه که در ميان توان و ديگر جان دارم در ميان ميان بذارم، به واسطه همان اول اين نقش به خاطر من نوشته شده مي باشد، ولي در ميان قبالش، اين زحمت اصلا ديده نشد و ديگر من تصميم جدي گرفتم که ديگر بازي جلوي دوربين را تجربه نکنم و ديگر دو سال اند که به اين عهدم پاي بند هستم. خطيبي در ميان ادامه گفتگو خود همراه مجري برنامه جذاب برنامه تلويزيون جذاب «دورهمي»ضمن مبارک گفتن عيد نوروز، قطعه «بوي عيدي» را اجرا گرداند. بازيگر محبوب مردم سريال تلويزيوني «گل هاي گرمسيري» در ميان پاسخ به سوال مديري عنوان گرداند: عناوين و ديگر اتفاقات بسياري به خاطر تغيير وجود داشته باشد، ولي من دوست دارم اين تغييرات را در ميان فرهنگ هايي مانند فرهنگ رانندگي، تعامل و ديگر چگونگي برخورد همراه حيوانات شروع کنم. خطيبي در ميان پايان گفتگوي خود، طبق رسم هميشگي اين سريال برنامه تلويزيون جذاب يک سرديس به واسطه صورت و ديگر سر شخصيت معروف و ديگر محبوب مديري به موزه «دورهمي» اهدا گرداند. مديري در ميان پايان قسمت اول سري به روز دورهمي به واسطه پيدايش و ديگر ريشه کلمه «برند» گفته است.

مجله اینترنتی ستاره

لینک مطلب

ازدواج اشکان خطیبی سوژه داغ دور همی

منبع :setare.com
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز