عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » اخبار جدید در مورد خندوانه
اخبار جدید در مورد خندوانه

اخبار جدید در مورد خندوانه

دنيا هنر:

اخبار جدید در مورد خندوانه

اخبار جدید در مورد خندوانه

مدیر شبکه نسیم از پخش سری جدید سریال خندوانه اخبار داد. او از بازگشت جناب خان به این برنامه تلويزيوني سخن مي گويند و مي گويند در ایام ربیع الاول شاهد پخش سری جدید خندوانه خواهید مي باشد.

مدیر شبکه نسیم از آماده‌سازی برنامه تلويزيوني «دورهمی» مهران مدیری برای پخش در ایام ربیع الاول اخبار داد و مي گويند: دکور و فضای برنامه تلويزيوني «دورهمی» کاملا تغییر کرده اند.

محمد احسانی همراه حضور در غرفه ایسنا در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در مورد بازگشت «جناب خان»، ساخت سری جدید «دورهمی»، برنامه تلويزيوني‌ جدیدی که قرار اند اکبر عبدی در آن به اجرا بپردازد و همچنین سری جدید بچه‌شو و سریال‌های جدید این شبکه خبرهایی را اعلام گرداند.

احسانی در مورد برنامه تلويزيوني «دورهمی» مي گويند: در طرح برنامه تلويزيوني «دورهمی» یکسری تغییرات صورت گرفته اند و در حال حاضر مشغول تشکیل اتاق فکر و ساخت دکور هستیم و مقدمات آن برای تولید آماده شده اند.

او در مورد موضوعات برنامه تلويزيوني «دورهمی» نیز مي گويند: موضوعات اجتماعی و نوع نگاه و زاویه دید در سری جدید این برنامه تلويزيوني متفاوت خواهد مي باشد. آیتم‌های جدیدی قرار اند به برنامه تلويزيوني اضافه شود ولي به طور کلی برنامه تلويزيوني همراه همان محوریت آقای مدیری پخش خواهد گرديد.

مدیر شبکه نسیم از ساخت سری جدید «خندوانه» برای پخش در ایام نوروز اخبار داد و در مورد جزئیات بازگشت «جناب خان» به این برنامه تلويزيوني نیز مي گويند: «خندوانه» قرار اند یک استراحت شش ماهه داشته خواهد مي باشد و برای نوروز بازمی‌گردد. همراه توجه به اینکه سری پنجم این برنامه تلويزيوني قرار اند تولید شود، هم توقع برنامه تلويزيوني‌سازان بالاست و هم توقع مخاطبان؛ لذا باید یک مطالعه و بررسی به اتاق فکر تزریق شود و ایده‌های جدید اضافه شود تا اینکه برنامه تلويزيوني افت پیدا نکند و تحقق این امر مستلزم یک ساعت اند. به احتمال زیاد جناب خان برمی‌گردد و اگر مساله غیرمترقبه‌ای پیش نیاید نوروز به روی آنتن خواهد رفت.

احسانی در مورد برنامه تلويزيوني جدیدی که اکبر عبدی قرار اند آن را اجرا کرد نیز توضیح داد: این برنامه تلويزيوني در مرحله نصب دکور و تولید اند و محتوای آن مبتنی بر آثاری اند که از اکبر عبدی در سینما و سریال‌های تلویزیونی دیده‌ایم. در واقع این برنامه تلويزيوني همراه محوریت اکبر عبدی ساخته می‌شود و ایشان در برنامه تلويزيوني بازی خواهند گرداند.

مدیر شبکه نسیم مي گويند: این برنامه تلويزيوني ساختاری ترکیبی نمایشی داشته و مبتنی بر توانایی‌های اکبر عبدی اند. امیدواریم این برنامه تلويزيوني پس از ایام صفر به روی آنتن برود.

وی همچنین از پخش سری جدید برنامه تلويزيوني بچه شو اخبار داد و مي گويند: قسمت‌هایی از سری قبل برنامه تلويزيوني بچه شو باقی مانده اند که در ۱۶ قسمت به روی آنتن خواهد رفت و پس از آن سری جدید برنامه تلويزيوني تولید خواهد گرديد.

احسانی همچنین از پخش مسابقه جدید همسران به تهیه‌کنندگی هنرور اخبار داد.

مدیر شبکه نسیم از پخش سریال افسانه هزاران پایان از ابتدای زمستان اخبار داد.

احسانی در بخش دیگری از سخنانش در غرفه ایسنا، در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه تا چه میزان بر روی کیفیت سریال‌ها نظارت کیفی صورت می‌گیرد، مي گويند: ما برای ساخت سریال تعجیل نکردیم. دو سریال هم در حال تولید مي باشد که باید آن را به اتمام می‌رساندیم. در دوره جدید بنا شده اند سریال بسازیم منتهی چون می‌خواهیم بر روی کیفیت تمرکز کنیم دنبال این نیستیم که تعداد سریال ها را زیاد کنیم.

او مي گويند: خیلی از دوستان در شبکه نسیم به دنبال لحن و شیوه خاصی از سریال هستند؛ به نوعی که زمانی که هر فردی سریالی را می‌بیند به جا بیاورد که آن سریال ویژه شبکه نسیم اند. در حال حاضر نیز سریال افسانه هزاران پایان به لحاظ سر و شکل مطلوب اند ولي به هر حال باید دنبال طرح‌هایی باشیم که جنس متفاوت‌تری داشته خواهد مي باشد. در حال حاضر تیم‌هایی را گذاشته‌ایم که کارهای اولیه را انجام دهند منتهی خیلی تعجیل نداریم که به شکل موظف سریالی بسازیم که هم کیفیت افت نکند و هم اینکه یک تفاوت همراه سریال‌های دیگر داشته خواهد مي باشد.

ایسنا

لینک مطلب

اخبار جدید در مورد خندوانه

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز