آیا می پنداری که جسم کوچکی هستی ؟ولی درون تو جهان بزرگی نهفته است.(امام علی علیه السلام)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
خانه » فیلم و سریال » احسان كرمی درون خندوانه به عنوان مجری جدید معرفی گرديد + عکس روز مهم و شگفت انگيز
احسان كرمی درون خندوانه به عنوان مجری جدید معرفی گرديد + عکس روز مهم و شگفت انگيز

احسان كرمی درون خندوانه به عنوان مجری جدید معرفی گرديد + عکس روز مهم و شگفت انگيز

جهان بزرگ و دنياي ما هنر:

احسان كرمی درون خندوانه به عنوان مجری جدید معرفی گرديد + عکس روز مهم و شگفت انگيز

شب گذشته مرحله دوم خنداننده‌شو همراه اجرای احسان کرمی درون برنامه تلويزيون جذاب خندوانه آغاز گرديد.

احسان كرمی درون خندوانه

احسان كرمی درون خندوانه – شب گذشته مرحله دوم خنداننده‌شو همراه اجرای احسان کرمی درون برنامه تلويزيون جذاب خندوانه آغاز گرديد.

کرمی درون ابتدا توضیحاتی درون مورد مرحله دوم مسابقه ارائه داد و گفت: از همان این مرحله نهایتا ۸ نفر به مرحله سوم خنداننده شو وارد می‌شوند.

استندآپ اول این برنامه تلويزيون جذاب متعلق به حسین شاهرخ‌نیا از همان گروه حسن معجونی بود.
موضوع مهم و سوژه اجرای اجتماعی او «تغییرات ظاهری افراد درون طول وقت» بود.
شوخی همراه عمل‌های زیبایی و جراحی پلاستیک از همان موضوعاتی بود که حسین شاهرخ‌نیا درون اجرای خود به آن پرداخت.

526767 804 احسان كرمی درون خندوانه به عنوان مجری جدید معرفی گرديد + عکس روز مهم و شگفت انگيز

شقایق دهقان در مورد این اجرا گفت: «حسین شیرینی ذاتی داشته ولی درون این اجرا انرژی کمتری داشت». اشکان خطیبی نگران شکایت انجمن جراحان پلاستیک بود! رامبد جوان اجرای حسین شاهرخ‌نیا را خیلی خوش ریتم، بی وقفه و همراه حساب و کتاب دانست و حسن معجونی به استرس شاهرخ‌نیا و دلایل آن اشاره کرد.

بهزاد قدیانلو از همان گروه رامبد جوان، اجرای بعدی مرحله دوم خنداننده شو را بر عهده داشت. او درون این استندآپ به دغدغه «حقوق حیوانات» پرداخت و از همان زبان یک گوسفند شوخی‌های خود را بیان کرد! شقایق دهقان تاکید کرد که اعتماد به نفس و ریتم اجرای بهزاد را می پسندد.

حسن معجونی همراه وجود پذیرفتن مضمون پيامک و متن روز خواندني زيبا خواندني، تعریف‌ها را زیاد جور نمی دانست و بر این تاکید کرد که جنس طنز بهزاد قدیانلو فکر می‌خواهد. اشکان خطیبی همراه تایید صحبت‌های معجونی گفت: بهزاد شوخی‌هایش را مقداری دیر به عمل آورد. رامبد جوان منتها همراه نظر سایر داوران موافق نبود و به فضاسازی خاص و ویژگی‌هایی منحصر به‌ فرد این شرکت کننده اشاره کرد.

استندآپ کمدی برنامه تلويزيون جذاب خندوانه

بانوی استندآپ کمدی برنامه تلويزيون جذاب شب گذشته، زینب موسوی از همان گروه شقایق دهقان بود. او موضوع مهم و سوژه اجتماعی «اسم گذاشتن روی فرزندان» را برای استندآپ خود انتخاب کرده بود.

رامبد جوان در مورد اجرای زینب گفت: «تند و تیزی از همان ویژگی‌های منحصر به فرد زینب اند.» اشکان خطیبی کمرنگ بودن نقش عمه را کار خطرناکی برای زینب دانست و توجه نداشتن به مخاطبان را ضعف اجرای او دانست.

حسن معجونی پيامک و متن روز خواندني زيبا خواندني نوشته موسوی را درخشان خواند و عدم هماهنگی ریتم و اجرا را اشکال این استندآپ برشمرد.
شقایق دهقان نیز همراه تاکید بر نوشته زینب موسوی توسط خود این شرکت کننده، استندآپ کمدی او را یکی از همان درست ترین اجراها دانست.

فرهان معین‌زاده از همان گروه اشکان خطیبی آخرین شرکت کننده شب گذشته بود. او موضوع مهم و سوژه و دغدغه اجتماعی «بحران آب» را انتخاب کرد و در مورد آن به اجرا پرداخت. شقایق دهقان همراه اشاره به این موضوع مهم و سوژه که شوخی حد و مرزی ندارد، در مورد اجرای این شرکت کننده گفت: «مانند همه اجراهای گروه آقای خطیبی، اجرای درست و بجایی بود.» حسن معجونی سوژه این اجرا را دوست نداشت ولی این اجرای فرهان را بسیار راحت‌تر و روان‌تر از همان اجرای گذشته دانست. رامبد به این موضوع مهم و سوژه اشاره کرد که نسبت به مرحله اول میزان خنده های ما کم شده و توقعمان از همان شرکت کننده‌ها بالاتر اند.

این به معنی پایین آمدن کیفیت کارها نیست. اشکان خطیبی مربی فرهان معین زاده پیشرفت او را اتفاق مثبتی دانست. درون پایان به این موضوع مهم و سوژه اشاره گرديد که هر شخص می‌تواند به یک، دو، سهو یا هر چهار شرکت کننده رای بدهد.

لینک مطلب

احسان كرمی درون خندوانه به عنوان مجری جدید معرفی گرديد + عکس روز مهم و شگفت انگيز

منبع :shahrematlab.com
جهان بزرگ و دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز