کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
خانه » موسیقی » اجراهای درخشانی در بخش بین‌الملل فستيوال موسیقی فجر خواهیم داشت
اجراهای درخشانی در بخش بین‌الملل فستيوال موسیقی فجر خواهیم داشت

اجراهای درخشانی در بخش بین‌الملل فستيوال موسیقی فجر خواهیم داشت

دنياي ما هنر:

اجراهای درخشانی در بخش بین‌الملل فستيوال موسیقی فجر خواهیم داشت

سرویس تجسمی هنر آنلاین، حمیدرضا نوربخش دبیر سی و سومین فستيوال موسیقی فجر همراه اشاره به نشست مشترک دبیران فستيوال‌های موسیقی فجر؛ تئاتر فجر و هنرهای تجسمی فجر که هفته گذشته برگزار نمودند به خبرنگار هنرآنلاین گفته شد: باهدف افزایش سطح همسویی فستيوال فجر و افزایش کارکرد این رویدادهای هنر جلسه‌ای برگزار نمودند. در این نشست‌ها دو محور اصلی مدنظر ما خواهد بود که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به همسویی بخش‌های مختلف این فستيوال اشاره گرداند.

دبیر سی و سومین فستيوال موسیقی فجر تصریح گرداند: هرکدام از حوزه‌های نمایش، موسیقی و تجسمی دارای جذابیت‌هایی هستند که درگذشته به‌صورت مجزا مورد توجه قرار می‌گرديد منتها امروز ما قصد داریم که ارتباط بین این بخش‌ها را مدنظر قرار دهیم.

نوربخش ادامه داد: در راستای افزایش تعاملات بین فستيوال‌ها، قرار نمودند که همسویی و هم‌راستایی را در نگاه و اهداف این سه فستيوال مدنظر قرار دهیم تا دیگر شکل جداگانه و مجزا نداشته باشند.

او تأکید گرداند: امیدواریم که همراه توجه به ظرفیت و پتانسیل هر سه حوزه بتوانیم یک محصول مشترک را به شکل اجرا، پرفورمنس و نشست ارائه دهیم.

دبیر سی و سومین فستيوال موسیقی فجر از همسویی بخش تبلیغات خبر و اخبار داد و گفته شد: سعی داریم که از کلیه ظرفیت‌های موجود استفاده کنیم به همین خاطر در بخش اطلاع‌رسانی و تبلیغات همسویی مدنظر  قرارگرفته اند. البته به دلیل تفاوت وقت اجرای فستيوال‌ها این بخش به‌صورت کامل امکان‌پذیر نیست منتها تا جای ممکن این مقوله مدنظر قرار خواهد گرديد.

نوربخش رویدادهای برنامه تلويزيوني‌ریزی‌شده در سی و سومین فستيوال موسیقی فجر را خاص خواند و افزود: به نظر می‌رسد که در این دوره از فستيوال موسیقی فجر اجراهای خوب و درخشانی را در بخش بین‌الملل شاهد باشیم لذا منتظر اتفاقات خوبی در این عرصه هستیم.

 

لینک مطلب

اجراهای درخشانی در بخش بین‌الملل فستيوال موسیقی فجر خواهیم داشت

منبع :www.honaronline.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز