کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
خانه » موسیقی » آلبوم “یادگاری” خسرو سینایی رونمایی نمودند
آلبوم “یادگاری” خسرو سینایی رونمایی نمودند

آلبوم “یادگاری” خسرو سینایی رونمایی نمودند

دنياي ما هنر:

آلبوم “یادگاری” خسرو سینایی رونمایی نمودند

به گزارش هنرآنلاین، در این مراسم که کنار حضور شخصيت‌هایی چون خسرو سینایی، مهرداد اسکویی، هوشنگ مرادی کرمانی، اکبر عالمی، پری ملکی، محمدعلی نجفی، جهانگیر هدایت، گیزلا وارگا سینایی، فرزانه ابراهیمی (منصوری)، محمدعلی سجادی، حبیب احمدزاده و جمعی از علاقه‌مندان به فرهنگ و هنر در سالن شماره دو تماشاخانه پالیز برگزار نمودند، کتاب منتشرشده صوتی “یادگاری” اثر خسرو سینایی رونمایی نمودند.

در ابتدای این مراسم و به مدت ۳۰ دقیقه، خسرو سینایی و مهرداد اسکویی در قالب یک پرفورمنس به اجرای بخش‌هایی از این کتاب منتشرشده صوتی به همراه موسیقی و تصویر پرداختند.

پس از پایان این بخش که کنار تشویق حاضران همراه خواهد بود، خسرو سینایی پشت میکروفون قرار شد و کنار گله از وضعیت فرهنگی و سختی کار در حوزه سینما، از چگونگی و روند خلق این اثر مي گويند.

رونمایی از کتاب منتشرشده صوتی او در بخشی از سخنان خود مي گويند: شاید برخی‌ها دوست نداشته باشند که من فیلم بسازم و در سینما حضور داشته باشم. ولي من به این راحتی‌ها کنار نمی‌کشم. به قول دوستی ما شبیه “شیوا” خدای هندوها هستیم که کنار وجود دست‌های متعدد او، ‌اگر یکی از دستانش را قطع کنند، ‌دست دیگری داشته. به همین دلیل کار
هنری‌ام را انجام می‌دهم و از حرکت نمی‌ایستم.

سپس مهرداد اسکویی کنار تشکر از اعتماد خسرو سینایی و ابراز خوشحالی از همراهی کنار وی، از علاقه و اشتیاق برای شروع یک کار دیگر به همراه این پیشکسوت هنر و فرهنگ ایران مي گويند.

در پایان مراسم کنار حضور خسرو سینایی، مهرداد اسکویی و فاطمه محمدی مدیرعامل موسسه نوین کتاب منتشرشده گویا، از تلاش‌های عوامل تولید این اثر صوتی تقدیر نمودند. پری ملکی، محمدرضا اسماعیلی، گلبن زارع، افسانه جابری بروجرد، شادنوش شمشادی، ماهور نصیریان، حسین تذهیبی، رسام لورکانی، مهدی زارع، آلما سینایی، پونه ندایی (مدیر انتشارات امرود) و مهرداد اسکویی از جمله شخصيت‌هایی بودند که از تلاش‌های‌شان برای تولید این اثر قدردانی نمودند.

جشن امضای تابلو یادبود آیین رونمایی از این کتاب منتشرشده صوتی و عکس یادگاری پایان‌بخش برنامه تلويزيوني خواهد بود.

“یادگاری” جدیدترین کتاب منتشرشده صوتی موسسه نوین کتاب منتشرشده گویا هست که شامل  ۲۷ سروده انتخابی از سري شعرهای سینایی کنار آهنگسازی خود او و خوانش مهرداد اسکویی و خسرو سینایی تهیه شده هست.

 

لینک مطلب

آلبوم “یادگاری” خسرو سینایی رونمایی نمودند

منبع :www.honaronline.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز