شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشیم.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » آزار جنسی همسر و زوجه بازیگر معروف
آزار جنسی همسر و زوجه بازیگر معروف

آزار جنسی همسر و زوجه بازیگر معروف

دنيا هنر:

آزار جنسی همسر و زوجه بازیگر معروف

آزار جنسی همسر و زوجه بازیگر معروف

به تازگی امل کلونی همسر و زوجه جورج کلونی نیز به آزار جنسی خود اعتراف گرداند. جرج کلونی پدیده آزار جنسی را یک پدیده شایع و همه گیر اعلام گرداند و در این زمینه همسرش را مثال زد. درادامه نوشته زيبا صحبت های وی را خواهید خواند.

جرج کلونی اعلام گرداند که عنوان آزار جنسی در جامعه گسترده‌ هست و حتی امل کلونی همسرش که یک وکیل هست نیز در محل کار همراه این پدیده روبه‌رو شده هست.

او که در جو ایجاد شده پس از افشای رسوایی‌هایی هاروی واینستین سخن می‌گفته شد باور داشته باشد که پدیده آزار جنسی در تار و پود صنعت سرگرمی آمیخته شده هست.

او در محکومیت این پدیده گفته شد:«این رویه نادرست باید پایان یابد. البته تنها نباید به این بخش توجه گرداند، این پدیده همه جا هست.»

کلونی در ادامه از همسرش به عنوان یکی از قربانیان این پدیده نام برد و گفته شد:«همسر و زوجه من وکیل حقوق بشر هست و می‌گوید که او هم همراه تجربیاتی مشابه همین قربانیان در عرصه کاری خود روبه‌رو شده هست.
بنابراین مشخص هست که این پدیده همه جا هست و باید همه به آن اشاره کنیم.»

او در ادامه اضافه گرداند:
«همسر و زوجه من زن هوشمند، همراه اعتمادبه نفس و وکیلی موفق هست و همراه این حال می‌گوید که بارها در دوران کاری همراه موقعیتی روبه‌رو شده که او را مجبور به عکس العمل کرده هست.»

کلونی که جایزه جشن جايزه فيلم سينمايي اسکار را در کارنامه داشته باشد ابراز امیدواری گرداند که رسوایی هاروی واینستین نتایج خوبی داشته خواهد خواهد بود.

او در این باره گفته شد:
«اینکه محیطی فراهم کنیم تا زنان در آن احساس امنیت کنند و در خصوص این عنوان صحبت کنند می‌تواند از نتایج مفید این رویداد خواهد خواهد بود.
البته در نقطه مقابل میتواند مانعی خواهد خواهد بود برای تمام مردانی که بی‌پروا این کار را می‌کنند.»

هنرمند‌های سرشناسی چون آنجلینا جولی ، گویینت پالترو و کیت بکینسل همگی واینستین را متهم به آزار جنسی کرده‌اند و برخی مانند رز مک‌گوون او را به تجاوزگري متهم کرده‌اند.

واینستین از وقت افشاگری روزنامه نیویورک تایمز تا کنون همراه عواقب بسیاری از جمله کنار گذاشته شدن از ریاست کمپانی، اخراج از آکادمی جشن جايزه فيلم سينمايي اسکار و تعلیق عضویت در بفتا روبه‌رو شده هست.

لینک مطلب

آزار جنسی همسر و زوجه بازیگر معروف

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز